Търся си хубав портфейл / марков/:)

  • 22 036
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 405
 Дайте идея за някой хубав мазагин за портмонета...нямам много време да обикалям по магазините, затова може и от някой нет. магазин. имам доста особен вкус, затова пиемам всякакви предложения... Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
За коледа купих на мъжа ми страхотен от МОЛ София,по дизайн на Пини Фарини е,естаствена кожа.Имаше много хубави в този магазин,на партера е.Марката е Brics.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
И в "Петек" има хубави.
На мен "Нери Кара" са ми любимите, но за съжаление затвориха магазина им в София , а не знам дали ги предлагат някъде он-лайн.

# 3
  • Мнения: 592
Ходихме скоро на Боровец и видях страхотен м-н за портфейли,чанти и ботуши.Оттам си купих този

http://media.snimka.bg/1839/009934098.jpg
Нямат за съжаление м-н в София иначе бих им станала клиентка,страхотни неща имаше

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 11:12 от buba_dokeva

# 4
  • Мнения: 3 634
Във VIP shop или S.T. Dupont може да провериш.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 044
Виж във Furla и   Luciano Padovan

# 6
  • софия
  • Мнения: 1 745
celine

# 7
  • Мнения: 2 011
Guess   Peace
Но моят е от Щатите,не знам в София какво предлагат.

# 8
Здравей, аз ти препоръчвам да си купиш от Петек, моя е от там, имам го вече 5-6 години и не е мръднал, а и има страхотни чанти.

# 9
  • Мнения: 405
 Благодаря на всички ви за отговорите  bouquet
 А Петек дали имат сайт, че нещо не го намирам в google newsm78

# 10
  • Мнения: 2 936
може да разгледаш в yoox.com

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 180
В почти всички магазини,които продават маркови дрехи,чанти и аксесоари има и портфейли на съответните марки.Ако подскажеш малко какво харесваш мож да помогна и повече. Моя е на Гай Матиоло от изкуствена кожа, имитация на щраусова, червен и с много добро разпределение.

# 12
# 13
  • Мнения: 1 531
на петек колко долу-горе струват?

# 14
  • Варна
  • Мнения: 535
Cerruti 1881  Peace Много инатесни модели от естествена кожа, която на допир е като коприна....

Общи условия

Активация на акаунт