За ЖК в МБАЛ “Света София по здравна каса

  • 2 189
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Момичета , моля който е посещавал женската консултация в МБАЛ “Света София ( на бул. България 104 ) по здравна каса да пише дали е доволен .  Днес ходих там за биохимичен скрининг и фетална морфология на частно.  при   Д-р Камелия Павлова има свободни места за ЖК по здравна каса.Предполагам че не е задължително да раждаш там , тъй като имам предпочитания към Шейново , но чух лоши неща за ЖК в Шейново , а и лекаря при когото ходя там ме посъветва да се запиша на ЖК по здравна каса  .Предварително благодаря на всички .

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 14:13 от bimbo123

# 1
  • Мнения: 647
bimbo аз ходя на ЖК в Св София и точно при д-р Павлова. Изключително доволна съм от нея. Много разбрана и човечна, винаги се държи мило.
Е понякога като всеки човек и тя има лоши дни  Wink
Всеки път ме гледа на видеозон, което доколкото знам по ЗК се пада само 3 пъти. Пуска ми редовно изслеванията.

Ако не беше толкова скъпо раждането там, определено бих я избрала и за лекар за раждането ми. Но уви, цената е доста височка за мен, а доколкто знам тя не изражда другаде.

Биохимичния скрининг и ФМ се плащат независимо къде отидеш. Само, че в Св Софив БХС май беше 70-80 лева,а в МД е 20.
Но и аз там го правих.

Първата ФМ си я правих при д-р Мазнейкова. Доволна съм и от нея, но втората я направих при д-р Марков. Просто исках да чуя мнения на двама специалисти.

# 2
  • Мнения: 46
Desika  ,много ти благодаря за отговора , утре отивам да взема направление и се записвам при нея . До колкото знам при нея има определени бройки  по здравна каса , така че ще побьрзам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт