Самоле4ение?!Мами,помагайте

  • 1 000
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Здравейте мам4ета!Моля ви за помощ,за6тото докторите не ми обръщат внимание и не ме взимат насериозно SadОт около 6 месеца забелязах,4е косата ми над 4елото запо4ва да оредявя.Не е много,но е факт и се притеснявам да не се увели4и.Осен това сяка6 имам и цялостен косопад,косъма ми е изтънял,а и космените луковици са станали доста мъни4ки...освен това и сяка6 то4но там скалпа ме боли.Изследвах тестостерон и ми кзаха,4е е малко над границата и 4е въоб6те не е опасно и не е това при4ината9макар 4е имам пъп4ици и окосмяването по корема и ръцете се е увели4ило)От вси4ко из4етено до тук,мисля 4е най-много доволни има от Алпикорт Ф и си го купих и не знам мога ли да си навредя с него на косата или на състоянието си?!? Rolling EyesА..6тях да забравя-преди месец ми откриха киста,след това исках да 4уя о6те 1 мнение и познайте стигнах до 4 прегледа при разли4ни доктори-2-ма казват,4е имам,а др 2-ма,4е няма ни6то #Cussing out.Може ли и това да  има връзка?Който има мнение да пи6е,4е 6те се побъркам.Хиляди благодарности.... Praynig Peace

# 1
  • Мнения: 730
Опитайте с класическа хомеопатия, тя лекува цялостно.

# 2
  • Мнения: 2 163
Прочети това: http://alopecia.8.forumer.com/viewtopic.php?t=713
Може да ти е полезно  Peace

# 3
  • Мнения: 822
to4ica123 ,от кой град си?Ако можем да ти помогнем да те насочим към специалист.На кой орган е кистата,ако има такава?

# 4
  • Мнения: 89
to4ica123 ,от кой град си?Ако можем да ти помогнем да те насочим към специалист.На кой орган е кистата,ако има такава?

Благодарско на вси4ки,4е се отзовахте толкова бързо  bouquet...muki01,аз съм от Свищов,но ще отида където е нужно SadКистата е на левия яй4ник и мнението на 1-я гинеколог беше,4е е функционална.Откриха ми я в Плевен-др.Пенков.От тогава си  ме наболява там,но е търпимо ooooh!Захир,мерси за инфото.Ако не помогне Алпикорт Ф може и товада пробвам newsm78.А между другото някой ако знае не6то по ве4е за Алпикорт-а да пише..Хиляди  Hug

Общи условия

Активация на акаунт