Промоция в Crazy Kids?

  • 3 141
  • 10
  •   1
Отговори
Разбрах,че имало промоция на детските дрешки COCCODRILLO" ,някой може ли да ми даде повече информация? Предварително Благодаря!

# 1
  • Мнения: 4
Аз мога да помогна по въпроса. На брат ми  жена му работи в магазина на Витошка, и от нея знам, че  в момента от Нова Година насам, след като свършиха Коледните намаления има промоция - при закупуване на дрешки за 200 лв., плащате 100.
Досега имаха някакви отстъпки, но тази промоция е като на Кенвело и дрешките могат да излезат на 1/2 цена.
Промоцията я има за всички магазини в София. За тези в провинцията не знам. Мисля че и при онлайн поръчките от сайта също важи тази промоция. Но трябва да ги питам.
Ако знаеш адресите - заповядай
Simple Smile

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 20:08 от dennis_rodman

# 2
Много Благодаря за информацията! На всяка цена ще се възползвам.  Wink

# 3
  • Мнения: 167
Аз мога да помогна по въпроса. На брат ми  жена му работи в магазина на Витошка, и от нея знам, че  в момента от Нова Година насам, след като свършиха Коледните намаления има промоция - при закупуване на дрешки за 200 лв., плащате 100.
Досега имаха някакви отстъпки, но тази промоция е като на Кенвело и дрешките могат да излезат на 1/2 цена.
Промоцията я има за всички магазини в София. За тези в провинцията не знам. Мисля че и при онлайн поръчките от сайта също важи тази промоция. Но трябва да ги питам.
Ако знаеш адресите - заповядай
Simple Smile
ИНТЕРЕСНО ЗАЩО СНИМКАТА НА ДЕТЕТО ОТ ПОСТИНГА ВИ Я ИМА И В ОФИЦИАЛНИЯ САЙТ НА КРЕЙЗИ КИДС ( единствената домашна снимка между оригиналните) hahaha Joy Money А ТОВА "ЗАПОВЯДАЙ" НА КРАЯ И ПОЗНАВАНЕТО НА ВСИЧКИ АДРЕСИ НАПРАВО МИ КАЗВА, ЧЕ ТОВА Е ВНУЧЕТО НА СОБСТВЕНИКА...

# 4
  • Мнения: 2 936
Мисля че и при онлайн поръчките от сайта също важи тази промоция.
Simple Smile

 ooooh! он-лайн магазина е просто под всякаква критика ....

# 5
  • Мнения: 167
Мисля че и при онлайн поръчките от сайта също важи тази промоция.
Simple Smile

 ooooh! он-лайн магазина е просто под всякаква критика ....
Надявам се да споделиш. Аз съм от провинцията и смятах да поръчвам нещо, което го нямат при нас. Разгледах един каталог. Но като потърсих новата колекция в сайта, около Ноември, оказа се, че май не беше качена, понеже имаше само летни модели. Но ако работят лошо може да се задоволя само с нашия магазин, който иначе ми харесва.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 936
поръчвала съм само един път преди година и повече...не е заради лоша работа ,а просто неудобно пазаруване,то не бе писане на едни мейли ,ходене по банките да плащам ...
а пък сега даже не мога и да отворя новата им колекция,разглеждам само пролет-лято 2007  Confused ми то така как да пазаруваш... Crossing Arms

# 7
  • в белята
  • Мнения: 536
Кажете какъв е интернет адреса на магазина и в кой магазин в София е най-добре заредено?В Благоевград и Дупница зареждат само част от нещата им и ме е много яд.Разгледах каталога им в официалния сайт на Coccodrillo харесах едни шапки и обувки дали се зареждат в България?Ако наистина има такава промоция като в Кенвело плащаш 100 а пазаруваш за 200 дори и за новите колекции направо идвам само дайте някой адрес по в центъра тада го намеря лесно. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 697
Имат един магазин на "Витошка" , откъм Южния парк, но колко е зареден, не мога да ти кажа .

# 9
  • Мнения: 0
Здравейте , някой знае ли къде е магазина в Благоевград? Казаха ми, че има много подбрани дрешки и на по - ниска цена от София и Дупница.

# 10
  • Мнения: 522
може ли сайта

Общи условия

Активация на акаунт