Захранване на близнаци?

  • 1 128
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Предварително се извинявам ако темата не е за тук.
Започнахме захранването преди една седмица с тиква. На Мишо много му харесва и го яде с голям апетит, но на Ема не. Предлагах и го 3 дни, но така и не го прояде и направихме почивка от 2 дена. Вчера и предложих пюре от моркови и него не хареса. Сега не знам какво да и дам. Искам пак да е зеленчуково, и да не е много запичащо, защото и без това от АМ ака пластелин. Имам чувството, че с нея ще бера голени ядове.  Sad
Мами, бихте ли ми помогнали със съвет!?  Hug

# 1
  • Мнения: 2 950
Моят съвет е да не й даваш нищо, щом не иска. Изчакай поне седмица - явно не й дошло времето.  Peace

А иначе, аз доколкото знам, морковите са доста запичащи. Пробвай картоф.  Hug

# 2
  • Мнения: 80
Да се включа и аз, от кога според вас трябва да се започне захранването, моите близнаци другата седмица стават на три месеца, аз им давам сок от ябълка и морков и се облизват много и от както го давам за щастие акат (съжалявам за думата) Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7 803
elissa , или изчакай поне седмица, или дай пюрето с малко АМ  Peace докато свикне с вкуса
illym , аз съм за късното захранване и НИКАКВИ сокове до годинка. захранване след 5 месеца, ако кърмиш след 6. това са моите препоръки  Peace

# 4
  • Мнения: 623
illym,подкрепям Дъмпер  Peace
ето нещо,което може би ще ти е от полза:

Въпроси и отговори за захранването

elissa,може би не е от вкуса,а от това,че и предлагаш нещо различно от млякото.Действително ще и трябва повече време да свикне.Жените май са по-капризни, и моята по-бавно приемаше нови храни.Иначе няма нищо лошо да пробваш и с ябълка - пюрето е леко и свежо.Не мисля,че има опасност сладки плодови пюрета да ги откажат после от зеленчуковите.Поне при нас не се получи такъв ефект. Peace

# 5
  • Мнения: 80
Благодаря ви много момичета Simple Smile

# 6
  • Мнения: 55
DessiJ, Дъмпер, didka_2, благодаря ви! Да, наистина Ема е доста капризна, както бях писала в друга тема на 2,5 м. ми отказа кърмата и докато си хареса АМ сменихме три вида. След месец пак прояде кърма, абе  #Crazy  Явно е и от злоядите деца!
Мисля както казвате да изчакам една седмица, и тогава ще и дам тиква с малко АМ, пък ще видим.
 Hug

# 7
  • Мнения: 1 959
Аз започнах захранването към 6-ия месец с намачкан банан след като свикнаха с банана преминах на следващото пюре.После ги редувах плодово и зеленчуково пюре. PeaceМоите не обичаха храната им да е смесена с формулата им

Общи условия

Активация на акаунт