Къде в София ЩАМПОВАТ ТЕНИСКИ на клиента ???

  • 5 742
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,

Тъй като интернет пространството е залято със саитове за "оригинални и само по Вап модел" тениски, искам да Ви попитам за друго.
Трябва ми място на което биха щамповали МОИ тениски.Качеството ме интересува повече от цената.
Става въпрос за София.

Ако сте си правили тениска с щампа и е издържала Н–брой пранета без да се развали надписа......моля споделете Simple Smile

# 1
  • Мнения: 8 999
В подлеза между бул. Фр. Нансен и бул. Черни връх. Издържа н на брой пранета. Пере се наопаки, на не повече от 40 градуса.

# 2
  • Мнения: 753
И аз се сещам за същият подлез.Там са ми правили моя снимка на тениска - много е яко за подарък. Няма проблем и тениската да е твоя, или блуза, каквото дадеш.
Успех.

# 3
  • Мнения: 2
Благодаря Ви Simple Smile

Бихте ме улеснили още повече, ако си спомняте и името на фирмата....да им звънна преди това  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 487
Благодаря Ви Simple Smile

Бихте ме улеснили още повече, ако си спомняте и името на фирмата....да им звънна преди това  Mr. Green


Супер!И аз искам да знам как се казва фирмата?

# 5
  • Мнения: 228
Ето виж тук  , http://teniski.eu/ , няколко пъти съм ползвала фирмата - за около 100тина фирмени тениски и десетина лични. И аз и приятелят ми ползваме такива щамповани тениски и не са мръднали досега. В сайта освен това има и много интересни идеи - чаши, шапки, пъзели и др.

# 6
...Трябва ми място на което биха щамповали МОИ тениски.Качеството ме интересува повече от цената.
Става въпрос за София.

Ако сте си правили тениска с щампа и е издържала Н–брой пранета без да се развали надписа......моля споделете Simple Smile

Colors of America http://coa-bg.com .
При тях правят печат и на единични бройки. Печата, мисля че беше с пластизлоно мастило- демек издържа на пране с години. В повечето случаи когато съм носил да ми печатат са били на мои тениски.

# 7
  • Мнения: 4 585
Имаме съфорумец, който е много добър в това.

Общи условия

Активация на акаунт