Млечна каша Humana

  • 938
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте,

Имам въпрос относно млечната бананова каша на Humana, която току-що купих и чак вкъщи видях, че е с обезмаслено мляко, а не с АМ. На кутията пише, че е подходяща за деца над 4 месеца, но много се чудя с това мляко вътре от кога е препоръчително да я давам. Моето момиче е на 7 месеца и половина и от месец и половина е на АМ двойка, но си е адаптирано. Дайте съвет, моля! Нали краве мляко се дава доста по-късно...

Благодаря предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Кашата е страхотна, синът ми още я яде, няма проблем да я даваш  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 15 216
Това е последната тема, в която обсъждахме този въпрос: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356539.0
Аз лично оставам с впечатление, че млякото не е адаптирано. Което е странно, предвид това, че същата фирма произвежда млека за кърмачета.
Другите производители на каши изрично отбелязват, че млякото в тях е адаптирано.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Можеш да я даваш.

# 4
  • Мнения: 133
Аз съм ползвала на Хип-и там не пише АМ,а сухо мляко,но то и АМ си е краве мляко,но преработено,а 2 на АМ са частично адаптирани.Аз мисля ,че няма проблем Peace

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Можеш да я даваш-няма проблем

# 6
  • Мнения: 9 973
не виждам проблем да не я даваш Thinking

# 7
  • България
  • Мнения: 457
Можеш да я даваш. Peace Моят син я обожава bowuu

# 8
  • Мнения: 922
Явно ние сме единствените, които не я ядем тази бананова каша. Просто не я понася и това е

# 9
Здравейте пак,

Кашата е супер вкусна...и за двете ни  Crazy (аз си припомних далечното детство).
Имам два въпроса обаче:

1) Кашата е страшно сладка. Всички каши на Хумана ли са толкова сладки? Препоръчайте ми някоя (и от другите марки), която не е толкова сладка и евентуално ще ги смесвам.

2) И кажете как ги правите тия каши?...Ако я приготвя според указанията на кутията става много течна.

# 10
  • Мнения: 6 713
1) Кашата е страшно сладка. Всички каши на Хумана ли са толкова сладки? Препоръчайте ми някоя (и от другите марки), която не е толкова сладка и евентуално ще ги смесвам. - Не знам дали всички са толкова сладки, но на Милупа са много добри. Има една овесена с круши и ябълки, не е от сладките.

2) И кажете как ги правите тия каши?...Ако я приготвя според указанията на кутията става много течна.
Никога не съм чела какво пише, сипвам на око и добавям вода според количеството. Peace

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Давай я спокойно, аз я давам от 4 мес.

# 12
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Здравейте пак,

Кашата е супер вкусна...и за двете ни  Crazy (аз си припомних далечното детство).
Имам два въпроса обаче:

1) Кашата е страшно сладка. Всички каши на Хумана ли са толкова сладки? Препоръчайте ми някоя (и от другите марки), която не е толкова сладка и евентуално ще ги смесвам.

2) И кажете как ги правите тия каши?...Ако я приготвя според указанията на кутията става много течна.


1. Според мен са достатъчно сладки , можеш спокойно да я даваш. За другите Милазан са много добри пробвай тях , а също и Хипп и Слънчо.
2. Никога не я правя според опаковката , точно заради това , че става прекалено течна . Правя я на око Peace

# 13
  • Мнения: 1 512
На Хипп кашите не са толкова сладки.А за да не ти стават течни просто прибавяш по-малко количество вода за да постигнеш гъстотата която желаеш.

Общи условия

Активация на акаунт