Ултра лято Албена 2009

  • 64 397
  • 624
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 301
В сайта на Албена вече се правят резервации за 2009, тъй като никога не съм почивала там, може ли да ми препоръчате хотел от системата "Ултра ол инклузив". Трябва да избирам между "Вита парк", двете "Ралици", "Компас" и "Панорама". Предпочитам по-спокоен хотел, където да не се налага да се блъскам с лакти , за да се добера до обяда. Или да чакам да се освободят прибори.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 550
от изброените Ралица Супериор и Вита Парк

# 2
  • Мнения: 884
Ралица супириор имаха много лоша кухня последният сезон. Често се хранехме навън заради това.
Не можеш да пиеш еспресо преди 11 ч. ,когато отваря барът. Да си купиш пък няма никъде наблизо.
Персоналът под всякаква критика,освен на рецепция.
Иначе базата е добра,има детски площадки,басейни.
В 17ч. точно излиза 1 чича и хвърля  кофи с вар в басейна  до плуващите туристи. Без предупреждение,без нищо. Да са се сетили ,че басейна е с работно време до 5.
Вита парк е със стара база,но храната в техният ресторнат ми беше много вкусна.

# 3
  • Мнения: 349
Ще следя темата с интерес, коментар не мога да направя, тъй като не съм била в Албена, но тази година съм се насочила натам.  Peace

# 4
  • Мнения: 674
Калиакра и Фламинго са хубави !!!
Успех и приятна почивка...
Как ми се ходи на плаж още днес нямам търпение..... Sad Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 5
  • Мнения: 214
Аз бих  избрала  Фламинго.

# 6
  • Мнения: 217
Тази година ще сме на нещо ласт минетс ,но аз лично за Албена бих  избрала само и единсвено хотел на първа линия и то по kрайните.В центъра e много шумно .
Като цяло Албена е едно кътче с прекрасен плаж,който все още не е пипнат,но иначе мисля,че суперлативите са много.Не е нещо кой знае какво.

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 01:49 от elyam

# 7
  • Мнения: 2 175
Хм..относно Албена приемете един приятелски съвет:

Безсмислено е от сега да резервирате, на ласт минит е доста по-евтино..
Иначе..плащаш предварително и после свалят цените.. Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 1 817
Урааа, започнаха темите за морето!!!! Тези са ми любимите Simple SmileSimple Smile

Аз съм с малко противоречиви чувства към Албена, но ще следя темата.

# 9
  • Мнения: 114
Ние бяхме в Ралица преди около 3г. и тогава храната и персонала бяха супер,но това лято едни познати бяха много разочаровани от Албена. Казаха, че нищо не е било на ниво за парите които се плащат в този курорт!!!

# 10
  • Мнения: 349
Извинето, но какво означава "ласт минит"  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 6 301
Ние ходим на море втората половина на юли, а "ласт минит" не е ли чак август.

# 12
  • Мнения: 2 175
"Last minute"- промоционални цени в последния момент..
Т.е - като им останат незапълнени места от предварително продадените на чуждите туроператори - ги пускат на нашия пазар с голяма отстъпка..т.е постоянно ги има..)))

# 13
  • Мнения: 349
Благодаря   bouquet

# 14
  • Русе
  • Мнения: 659
Аз бих предпочела Орхидея, макар да не е от изброените

Общи условия

Активация на акаунт