Защо ми тече шишето Нуби?

  • 1 168
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Здравейте мами.Имам 3 шишета на Нуби, и трите са купувани от различни места,в тази връзка, че не вярвам да са дефектни, но и трите страшно много текат, направо си къпя бебето с тях.Тази разглобяема система ли е проблема, не знам, всеки път преди употреба свалям силиконовия накрайник, слагам го върху шишето и тогава завивам капачката и пак тече, може би веднъж на 10 пъти не тече.Някоя мама имала ли е подобен проблем и как го е отстранила, защото самите шишета много ми харесват,а и бебо смуче бързо от тях(когато не текат естествено).Ще съм благодарна ако споделите!

# 1
  • Мнения: 9 973
аз моето го купих,изкъпах бебето през нощта и съответно отиде на боклука.Купих си на камера и на бейби нова за по 2лв. и не текът

# 2
  • малко градче
  • Мнения: 188
Провери дали не ги стягаш много.Аз си купих на бертони шише с накрайник  и като го напълних обръщам го , а то тече. На другия ден щях  да ходя да го връщам ,но се усетих,че съм го стегнала много.Щях да се изложа . Капеше ми от клапата,отвсякъде.Стягам го докато усетя,че е прелепнало шишето леко до биберона.Иначе другите ми шишета са Чико и нямам проблеми с тях ,колкото и да ги стягам.

# 3
Абе и моето така течеше и реших че е дефектно, но явно и другите са така. И аз го отдавам на многото части отдолу и отгоре и интересното е, че единият път тече от долу а друг път отгоре и то или от биберона или от завинтваната част(ама как го обясних).луда станах с това шише докато, защото и аз много си го харесвах, но се предадох вече и е в шкафа за резерва. нуби такова е моето

# 4
  • Мнения: 805
И моите на Нуби те4аха.
Боклуци!!!

# 5
  • Мнения: 651
Ще го запомня да не си го купувам!  Shocked

# 6
  • София
  • Мнения: 1 524
http://family-bg.com/prX_1420.htm

Аз имам едно такова - не тече, не капе, що-годе съм доволна, единственно при силен удар се отваря направо, кофти.

Общи условия

Активация на акаунт