Между маша с фабричен проблем и такава, която не знам дали има

  • 697
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 419
Момичета, имам намерение да си купя маша. Мои приятелки имат тази :http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026799 Била страхотна. Но на десетото ползване едната ми приятелка установява че машата не можела да се включи. От магазина й казват къде да се обади (тя сподели, може би на вносителите, но не съм сигурна). От там тя разбира се че всъщност този модел маша, въпреки марка и качество имал партида с дефекти. Сменили са я, разбира се. Честно казано това не ме притеснява много, проблема ми е че нямам друга алтернатива. Ако някоя от вас може да ми похвали друга, която да може да изправя и да прави т.н "вафли"и да е до 100лв, нека сподели. Много дълго стана и вероятно объркано, но ще съм благодарна, ако има мнения.

# 1
  • Мнения: 419
Никой ли няма идея?

# 2
  • Мнения: 419
Мерси за отговорите.
Хохо
Но явно в съседни теми е по-забавно или просто повечето от вас ползват самобръсначка Филипс? Както и да е, аз си купих машата Peace

# 3
  • Мнения: 405
 Нещо против самобръсначките Philips ли имаш? hahaha

# 4
  • Мнения: 419
Нещо против самобръсначките Philips ли имаш? hahaha

Не, разбира се,ама много се нервирах, значи всеки може да си чеша езика, но не и да подаде едно рамо,абе все тая, то и Редута не прощава Wink

# 5
  • Мнения: 5 539
И ПМС също не прощава, както гледам. ooooh!
Със здраве да си ползваш новата придобивка Simple Smile

# 6
  • Мнения: 405
И ПМС също не прощава, както гледам. ooooh!
Joy

# 7
  • Мнения: 419

Не знам за к'ъв ПМС си говорите? Кофти е, сигурно, аз с моята "Мирена" нямам такъв проблем. Моля,модератора да заключи темата.

# 8
  • Мнения: 5 539
Не знам коя е тази Мирена, но поне се успокоих, че не си говориш самичка, както ми изглеждаше в началото. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 419
Не знам коя е тази Мирена, но поне се успокоих, че не си говориш самичка, както ми изглеждаше в началото. Simple Smile

http://www.drdinchogeorgiev.com/pesari.html

Общи условия

Активация на акаунт