съфорумката с най-високо самочувствие

  • 1 127
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Коя е тя според вас? Независимо дали е с покритие или без..  Wink
Само не се самономинирвайте тука една след друга,  да   поговорим за другите.
Аз ще помисля малко (ще ми е необходимо известно време) и ще се изкажа.

# 1
  • Мнения: 2
Авторката.

# 2
  • Мнения: 5 103
Много са, след малко ги почвам по ред на номерата.
Такива чудати същества има в този форум, кой със самочувствие за страшна красавица - после като видиш снимката тя наистина страшна Joy чак ти се приисква да я затвориш моментално.Другите пък почти гении, ама за жалост никой не го е оценил.

# 3
  • Мнения: 5 103
Ей тези новите много бързо ни опознават бе.

# 4
  • Мнения: 516
Дай критерии. И бързо, бързо, докато началството спи.
Знам, че съм аз, но като не може самономиниране...

# 5
  • Мнения: 5 103
Оооо искаш да си в номинациите ли, нямаш грижи ще те номинирам.

# 6
  • Мнения: 822
Трябва да уточниш критериите за оценка. Размерът има ли значение? Щото аз съм 1.55м и докато се опитвам да гледам хората в очите, носът ми все сочи нагоре, а те си мислят, че съм високомерна и с високо самочувствие. А пък ако наистина съм с високо самочувствие, защо да не мога да се самономинирам. Ако номинирам някого друг, влизам в противоречие със собствената си персона...

П.П. Флор натиснала спусъка по-бързо от мен, което не означава, че самочувствието й е по-високо...

# 7
  • Мнения: 2 401
Знам, че всеки момент ще турят катанеца, ама като не мога да мисля толкова бързо..
Резачката,  10-те цента,  Флор..
Флор, нали стана ясно, че критериите за самочувствие са едно тооолкова разтегливо понятие.. забрави, карай както ти иде отвътре.

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Основното, което искам е да избистря погледа тая година.  Демек,  да огранича силно кибиченето пред монитора. Само това споделям, щото то ми се види най-тежко.  С всичко останало ще се справя.

Енд лет дъ форс би уит ю.
Алелуя.

Заключ.

Общи условия

Активация на акаунт