амниоцентеза

  • 924
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,трябва да си направя амниоцентеза а много ме е страх за бебето ,препоръчаха ми  д-р Димитрова но пак много ме е страх защото досега на видеозон няма проблеми,но БХС ми излеза лош и то единия от резултатите.Моля ви посъватвайте ме какво да направя и който е ходил скоро нека да пиши

# 1
  • Мнения: 109
Съвет ме мога да дам, защото въпросът е важен и само ти можеш да решиш дали и как. Аз мога да похваля д-р Димитрова, която проведе моята амниоцентеза преди 2 години и половина - бързо, неусетно, безопасно. За голяма моя радост и резултатът беше отличен.
Желая ти успех и кураж!

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 19:52 от Марлела

# 2
  • Мнения: 134
Съвет ме мога да дам, защото въпросът е важен и само ти можеш да решиш дали и как. Аз мога да похваля д-р Димитрова, която проведе моята амниоцентеза преди година и половина - бързо, неусетно, безопасно. За голяма моя радост и резултатът беше отличен.
Желая ти успех и кураж!
И моето мнение е такова. С тази разлика, че при мен амниоцентезата беше през октомври 2008 г.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 959
И аз съм много доволна от професионализма на д-р Димитрова, която направи моята амниоцентеза без никакви болки и усложнения .

Но наистина е добре сама да си решиш как да постъпиш, не всяка бременна с лош БХС прави амнио, както и обратното.
Чувала съм, че за половин и повече година има само един случай на усложнение при амнио в МД . Макар, че това не е голямо успокоение  Sad

# 4
  • Мнения: 89
Преди повече от 3 години др.Димитрова ми направи амниоцентеза,а при сегашната ми бременност-др.Марков.И то резултатите от БХС не бяха лоши.Просто тогава нещо си самовнуших и сама поисках това изследване.Нямаше никакъв проблем.Успех!

# 5
  • Мнения: 822
malina_di ,направи си фетална морфология и ако тогава има нещо амниоцинтеза.За мен тя има риск,може минимален ,но има.Моят резултат от БХС също не беше добър,аз не направих амниоцинтеза,а фетална морфология,казаха,че няма нищо и така и излезе,имам здраво бебче.Все пак е въпрос на личен избор.Пожелавам ти успех и всичко да е наред!  bouquet

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 77
 на 19 юни 2008 си направих амниоцинтеза при д-р Димитрова/внимателна и добър специалист/.Самата процедура мина леко и неусетно.По голямо е напрежението.Лично аз чаках от 8 сутринта до 3 следобед и вече бях пред срив.Като за избор на лекар заплащаш  100лв. на каса.Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт