Нашият гениален Тома

  • 1 661
  • 15
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 569


http://vbox7.com/play:1c6425e1

Е тва е безобразие  Whistling

# 1
  • Мнения: 2 386
Че Тома не е виновен..
Я Иванка що песни на Индира Радич изпя, ако изобщо важи сравнението ми, де. Laughing

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Е то много хубаво, ама можеше да си спестя цъкането и възхищението какво страхотно пилотно парче е сътворил.....а то каква била работата....  baby_neutral

# 3
  • Мнения: 2 821
Не е откраднато. В БТВ като гостуваше каза, че му е подарено от въпросната група и всъщност си е негово вече...

# 4
  • Мнения: 13
Ехх и на мен ми допадна песента като я чух въпреки, че не симпатизирам на Тома. Викам си кой ли му я е правил тази песен, а то каква била работата....

# 5
  • Мнения: 7 837
Ако темата беше на новак, досега да сте го насрали, че така не се оформя тема.

# 6
  • на село
  • Мнения: 822
Не е откраднато. В БТВ като гостуваше каза, че му е подарено от въпросната група и всъщност си е негово вече...
Да, и аз го гледах.
И какво от това, че парчето е чуждо?


П.П. Последният хит на Риана също е по чужда песен.

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Ако темата беше на новак, досега да сте го насрали, че така не се оформя тема.

Приеми, че съм новак. Кажи сега как се оформя тема, да не съм изтървала нещо от правилата?!  Thinking

# 8
  • Мнения: 822
П.П. Последният хит на Риана също е по чужда песен.

"If I Were A Boy" на Beyonce също. Но тя май си е купила песента...

# 9
  • Мнения: 24
Кой е Тома?  newsm78

# 10
  • Мнения: 2 229
Не е откраднато. В БТВ като гостуваше каза, че му е подарено от въпросната група и всъщност си е негово вече...

Точно така, то това от много време се знае и никой не го крие.
Нали направиха паралел, че и на Невена първата песен била кавър и феновете щели да са разочаровани...

На мен ми беше леко смешно обяснението, че са я избрали за първи сингъл, защото тази песен им харесала най-много от всички останали - все едно наште не са могли да направят достатъчно хубава песен и са избрали чуждата...

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 569

Спечели миналогодишния мюзик айдъл и сега издаде първия си албум с въпросното пилотно парче "Герой"- http://www.youtube.com/watch?v=HZ8VaPe_qgU

# 12
  • Мнения: 790
Знаех, че не е негово парчето, но не бях чувала оригинала.
 Много ми хареса.
А що се отнася до албума, без значение дали песните са купени, подарени, авторски и т.н., желая му добри продажби, че като знам аз как купувам оригинални дискове  Embarassed

# 13
  • Мнения: 2 759
                    А кой е гениален  Whistling?

# 14
  • Мнения: 4 555
Искаш да кажеш, че си смятала Тома за композитор на парчето ли!?

Общи условия

Активация на акаунт