Хубав хотел до морето в Поморие?

  • 7 110
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Решили сме тази година в Поморие и събирам мнения за хубави хотели и къщи за гости в стария град ако може до Балнео хотела и бившия военен санаториум?
Събирам мнения всякакви и препоръки!
Благодаря Ви предварително!  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 130
Препоръчвам ти хотел Свети Георги ,големият хотел на площада .Входът му е от към морската алея .Впечатлена съм от обслужване и обстановка .

# 2
  • Мнения: 674
Аз предпочитам да е близо до военния санаториум защото нашите ще бъдат там....
Благодаря Ви предварително!!!  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 322
Хотел Манц Peace

# 4
  • Мнения: 2 714
И на мен ми се почива на Поморие
И ми се иска хотел олинклузив,незнам там дали има такива които да предлагат олинклузив

# 5
  • Мнения: 674
И на мен ми се почива на Поморие
И ми се иска хотел олинклузив,незнам там дали има такива които да предлагат олинклузив
Балнеохотела - жесток е но е много скъп - ако можеш да си позволиш Peace Peace Peace

# 6
  • Мнения: 836
И на мен ми се почива на Поморие
И ми се иска хотел олинклузив,незнам там дали има такива които да предлагат олинклузив
Балнеохотела - жесток е но е много скъп - ако можеш да си позволиш Peace Peace Peace

До края на март цените са съвсем приемливи. През агенция - около 70 лв/ден, с включена закуска и пакет СПА-процедури. За деца - 15лв/ден.

# 7
  • Мнения: 674
И на мен ми се почива на Поморие
И ми се иска хотел олинклузив,незнам там дали има такива които да предлагат олинклузив
Балнеохотела - жесток е но е много скъп - ако можеш да си позволиш Peace Peace Peace

До края на март цените са съвсем приемливи. През агенция - около 70 лв/ден, с включена закуска и пакет СПА-процедури. За деца - 15лв/ден.

Моето питане е за юли и август за март наистина е евтино.....
Никой ли не се сеща за хубаво хотелче или къща до военния санаториум??? newsm78 newsm78 newsm78

# 8
  • Мнения: 832
А къде е военния санаториум. Питам, защото миналото лято бяхме в Анхиало бийч - намира се на крайбрежната улица и сме доволни, но не знам дали е близо до военния санаториум.

# 9
  • Мнения: 674
А къде е военния санаториум. Питам, защото миналото лято бяхме в Анхиало бийч - намира се на крайбрежната улица и сме доволни, но не знам дали е близо до военния санаториум.
До солниците и езерото!!! Peace Peace Peace

# 10
  • Банкя
  • Мнения: 823
До края на март цените са съвсем приемливи. През агенция - около 70 лв/ден, с включена закуска и пакет СПА-процедури. За деца - 15лв/ден.
Моето питане е за юли и август за март наистина е евтино.....
Доколкото разбирам аз става въпрос за плащане до края на март, а не за летуване през март. Peace

# 11
  • pomorie
  • Мнения: 848
хотел Токалиев е семеен хотел има и заведение където готвят страхотно а цените са нормални.вече са ти казали за балнеохотела много добър но и скъп в сезона сатите са към 150лв на вечер...а между другото там в околността много се строи така че до лятото може и някое ново хотелче да изникне.ако чуя нещо ново ще пиша.а и св.георги е хубав хотел но доооста далеч от плажа...

# 12
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 376

[/quote]

До края на март цените са съвсем приемливи. През агенция - около 70 лв/ден, с включена закуска и пакет СПА-процедури. За деца - 15лв/ден.

[/quote]

коя агенция предлага пакети за Балнеохотела?

# 13
  • Мнения: 836
коя агенция предлага пакети за Балнеохотела?

Свързах със Сън Лайт Травел, понеже и преди съм ползвала техните услуги.

... Доколкото разбирам аз става въпрос за плащане до края на март, а не за летуване през март. Peace

Акси, за летуване до края на март са такива цените.
Аз, за съжаление не мога да правя толкова дългосрочни планове за почивката, затова и не мога да резервирам отрано.

# 14
  • Мнения: 4 916
...
Моето питане е за юли и август за март наистина е евтино.....
Никой ли не се сеща за хубаво хотелче или къща до военния санаториум??? newsm78 newsm78 newsm78

А защо не пробвате в самия санаториум? За мен там е за предпочитане пред всеки хотел, та дори и пред балнеохотела Peace Дори да не успеете с карта, пак може да отидете на свободен прием.

Общи условия

Активация на акаунт