Спрете с това "Запис" моля ви!

  • 3 736
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 559
Защо във всички теми половината постове са "Запис  Peace "? Много е досадно! Особено като си отворя пощата и от там хиляда линка на темите, които следя. Отварям ги един по един и половината са заради тези записи!  Crazy Вместо да цъквате на "Отговори" и да пишете "Запис" и после да натискате "Публикувай" не е ли по-лесно да го направите със специално създаденото копче "Извести"???

# 1
  • София
  • Мнения: 12 551
Напълно те подкрепям!  Peace

# 2
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Крайно време беше

# 3
  • Мнения: 748
запис.

 Wink

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Смешно ли ти е?

# 5
  • Мнения: 1 305
Абсолютно подкрепям, ама тая тема не е ли за другаде?

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Абсолютно подкрепям, ама тая тема не е ли за другаде?
Където и да я сложим тази темата ефекта ще е нулев.

# 7
  • Мнения: 534
е време беше някой да го напише това и мен адски ме дразни това запис  Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 2 227
"Размисили и страсти".... дано повече хора се замислят. Наистина е много досадно.

# 9
  • Мнения: 5 391
Досадно не, ами...
Май никога не съм писала подобна глупост, като нямам какво да кажа просто не пиша, като искам да следя тема, просто я следя, без да се обеснявам на всички.

# 10
  • Мнения: 4 290
Най-обичам, когато се пусне нова тема от тези, които се подновяват след достигането на определени страници, да чета 15 поста един след друг със ''запис'', ''цоп'' , '' Peace'' и т.н. Обикновено от едни и същи потребители.
Хайде, новаците не ми правят чак такова впечатление, ама работата е, че не са само те.
Обаче този форумски навик едва ли ще изчезне. Сега гледам е модерно след ''запис'' да слагат тази  Embarassed емотиконка.  Grinning

# 11
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Изключително ми е неприятно това със записа или с подмятането на емотикони от типа   bouquet  Whistling
Модерно е също и :Ох, и аз съм тук", "Опаа", "Цоп", "Пу първа, втора......... 45-та"  ooooh!

Теми, които ме интересуват си ги следя с извести, когато нямам какво да напиша по въпроса.

# 12
  • Мнения: 264
Подкрепям. Крайно време беше някой да се обади.

# 13
  • Мнения: 2 334
И мен ме дразни това запис.

# 14
  • Мнения: 826
Да, съгласна съм! Тези които ползват "Запис", "хоп", "цоп", "айде и аз", "записвам се да следя..." стават досадни, а другите, които наистина се интересуват от конкретната тема им е   Sick #Cussing outSick. Аз съм сравнително нова във форума и в началото много се озадачих от това явление. Мислех си, че така е прието, но не почнах и аз... не обичам да говоря,а нищо да не казвам Mr. Green. Присъединявам се към молбата да ограничим това безмислено спамене и да дадем път на наистина полезната информация Peace

Общи условия

Активация на акаунт