Д-р Янчо Делчев 5- та МБАЛ

  • 21 944
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 366
Момичета извинявам се предварително ако дублирам някоя от темите.
Дали някоя от вас е ходила при д-р Янчо Делчев ? Ако имате впечатления моля споделете.
Благодаря предварително!
P.S. ако никой няма преки впечатления от него моля препоръчайте добър гинеколог. Опитваме от 2 години и е време да се заема по-сериозно с някаква стимулация.

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 23:49 от Danito_d

# 1
  • Мнения: 4 324
2 години са си много време, по-добре се насочи вече към специалист по стерилитет, а не обикновен гинеколог

# 2
  • Мнения: 366
Мммм да май така ще направя...
Благодаря Тани.
Можеш ли да ми препоръчаш някой или да се поразровя за имена из форума?

# 3
  • Мнения: 1 335
Danito_d, бягай много надалече от това място ...
Обърни се към някоя от клиниките по стерилитет. Стимулацията е крайно неуместно решение, предвид, че се прави само след редица изследвания.

# 4
  • Мнения: 248
Ако се сещам за същия доктор от 5-та градска и е родом от Хасково.Той предполагам е добър гинеколог,тъй като идва в Хасково два пъти седмично и хората чакат от сутрин до вечер за да ги приеме.Плюс това работи в 5-та градска работи с много добър екип,моя приятелка се оперира от огромна киста при него и е много доволно.Но на теб не ти трябва гинеколог,а специалист който се занимава с репродуктивни проблеми.

# 5
  • Мнения: 366
На мен също ми го препоръча позната, като много добър специалист и много внимателен. Но сте прави, колкото и да не ми се иска да призная явно ще трябва да се консултирам с лекар от клиника по стерилитет. Все се надявах да стане лесно и от само себе си .......

# 6
  • Мнения: 2 382
Д-р Делчев е изключителен гинеколог, но се занимава с оперативна гинекология и онкология.Потърси специалист по стерилитет.

# 7
  • Мнения: 366
Момичета, благодаря ви за отговорите - много сте готини всички от този форум   Kiss 
Препоръчайте ми добра клиника, от която сте доволни.
Аз сега изпращам първо съпруга ми на изследвания и от февруари започвам и моите, само трябва да реша къде...

# 8
  • Мнения: 366
Избрах си д-р Стаменов от център "Надежда".
Благодаря на всички, които се включиха!

# 9
  • Мнения: 54
Може и да съм закъсняла с отговора, но и аз да кажа! През април 2008г ме оперира  д-р Делчев в 5 9та МБАЛ . Той е добър лекар, но е онколог! А повярвай ми - работа в онкология нямаш ! Има частен кабинет на улица "Искър" - по-добре иди там!

# 10
  • Мнения: 366
Благодаря ти  Hug
Винаги е добре да чуеш още едно мнение и никога не е късно Simple Smile

# 11
Много ви моля, ако някой има координати и работно време на частния кабинет на д-р Делчев, да ги посочи в този форум.Молбата ми е също, ако имате информация за цената на прегледа.

# 12
  • Мнения: 54
Д-р Янчо Делчев- ул. Искър  №23      тел. 02/ 983 29 00 , 0888 239 208  , 0878 239 208         Не помня колко струваше прегледа , но навсякъде е между 30 и 50 лв!

Общи условия

Активация на акаунт