Споделете 91 - Юбилейна

  • 21 969
  • 730
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Не се сдържах да дочакам 50та страница
Защо е юбилейна да каже Естер, ако трябва ще променям заглавието
Изпратихме старата и посрещнахме Новата година тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=359863.0

Завъртаме 90тте, любимата ми музика

# 1
  • Мнения: 2 212
Защото в тази тема ще чукна 25 или по моя брояч, отчитайки, че ми липсват първите 7, ще чукна пълнолетие  Laughing
Това вмсто запис:) Заглавието works for me, както казват братята англичани  Wink

# 2
  • Мнения: 17 546
Споделям, че съм кротка като овчица Mr. Green Посъветваха ме да пия мента-глог-валериан за лупингите на сърцето, но това действало така отпускащо и успокояващо на всичко, че "не ми гърми" както казва една приятелка. Сега като го тресне някого хормона тук във форума, с чиста съвест ще му предлагам да си пие по-често сиропчето, щото е много полезно и за околните. Но да знаете, че това нещо и помага! Снощи си го купих и изпих една лъжичка, днес сутринта още една и до момента има от време на време единични прескачания.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ах, от кой  Laughing
Пречупи се

# 4
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Дзак.
Какво да ви споделя, че да не съм съвсем "запис" в новата тема.
А да - увеличил ми е е диоптъра, но не направихме капковото разширяване на зениците, че после два дена съм щяла да ходя като прилеп. И с кротките капки не посмях - те пък щели да ме разконцентрират за 3-4 часа, а бях с колата и се отказах.

# 5
  • Мнения: 4 371
Споделям, че след днешната ми борба с преспите съм се вталила. И утре ще извеждам бебето, мдааа.

# 6
  • Мнения: 4 585
Споделям манго в аватар и манго в тоалетна хартия /неизползвана/, което утре ще садя в саксия,
а догодина в каче или буре, а след четири години ще бера манго.
Човек трябва да очаква нещо в по-далечна перспектива, инак не се живее.

# 7
  • Мнения: 765
Балу, знам за какво говориш. На последната ми работа ми дадоха един ден...те даваха на много хора там, имахме си нужда.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Балу, да ти е жив и здрав именника, както и всички други подвизаващите се под името Иван/Иванка!

Споделям, че търся астрологична прогноза за 2009. Някой да е виждал такава?

# 9
# 10
  • Мнения: 4 300
Днес псувах ББ на всяка крачка. И аз като Дуци се борих с преспи. Още месец така и 10 кила не ми мърдат. По пътя обратно съчинявах гневно писмо. Ще го обмисля още малко и може би ще му го изпратя.

П.С. Абе какъв е тоя куц хороскоп? След втория абзац ми иде да легна и да умра.

# 11
  • Мнения: 2 891

Toва е част от календара на ПИБ.

Здравейте, мили мои!

Току що изпълзях изпод тоновете хартия и дойдох да се информирам за вашето здраве. На Ивановците - честито!

# 12
  • Мнения: 17 546
Вълчо, как да я туря тая семка, та да ми поникне и на мен такова дръвченце? Колко е мъничко, пък вече на дръвче ми прилича! Имам една семка от такова и искам да си отгледам и аз, моля за инструкции. Ананас отгледах. Расте и хубавее.

барабалекс, Lilibon, Hug

ПП. На Вълчето фотоапарата е читав, да знаеш!

# 13
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Драго ми е да ви прочета. Честито на празнуващите! Не мога да не споделя, че успях да си набавя необходимо обзавеждане, без да се налага да чакам 25-30 дни. При това повечето от нещата бяха с намаления. Хип, хип, ура!

# 14
  • Мнения: 4 585
Похвали ме и мен де, че задобрявам. За мангото ще ти дам линк към един форум за цветя, там са царе.
А също има и познати муцуни от тоя форум.
http://forum.flowersnet.info/viewtopic.php?f=26&t=609&start=255. Ако се регнеш, става по-шаренко.

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 17:54 от Вълкът с дълъг ник

Общи условия

Активация на акаунт