Жената СТРЕЛЕЦ!

  • 61 021
  • 746
  •   1
Отговори
Все говорим за мъжете стрелци. Нека да обсъдим малко и жените. Така ще се опознаем по-добре  Wink.
Какво знаете за себе си или за приятелките си?
Нека споделим

# 1
  • Мнения: 293
Аз съм стрелец но не знам дали е редно да се самохарактеризирам,щото ще кажа много хубави неща  Joy

# 2
не се притеснявай. човек трябва и малко да се поласкае нали  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 293
Жената стрелец е много темпераментна.Съвкупност от много противоположности.Много принципна,много жизнена,голяма оптимистка,мечтателка,любовчийка,справедлива до мозъка на костите си,душата на компанията,много ранима и чувствителна.Съчетава в себе си-дивото( естественото) и същевременно  изумителна природна интелигентност.Тоест с нея можеш да си говориш и за свирки и за Шекспир.Непринудена е.Откровенна до безобразие....Бързо и често си сменя настроенията,склонна е към депресии.Но не унива никога за дълго.Бързо и минава и не е злопаметна.Голям инат ви казвам. bowuu

# 4
  • Мнения: 81
Бойци. Направо съвременните амазонки. С тая разлика, че не се обезобразяват. И ползват по-модерни (лингвистични) оръжия.  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 1 808
Съвършена е!!!!!

# 6
Напълно съм съгласна с всички ви момичета! Laughing
Не мислите ли, че на мъжката част това не им харесва много?
Особено ми хареса иказването на AGAPH че може да се говори за всичко с жената стрелец! Вярно е, но точно затова някои хора остават объркани..

# 7
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз също съм Стрелец. Много ми харесаха определенията на AGAPH и pronobis.

А колкото и да ми се иска, etomira, съвършенни хора според мен няма.

# 8
  • Мнения: 81
Напълно съм съгласна с всички ви момичета! Laughing
Не мислите ли, че на мъжката част това не им харесва много?
Особено ми хареса иказването на AGAPH че може да се говори за всичко с жената стрелец! Вярно е, но точно затова някои хора остават объркани..

Това, което казах по-горе, но казано с други думи - да, трудни сте. Но всеки с характер е труден... Не вярвам в зодии и не обичам да обобщавам, съдя за вас по баба си (лека й пръст) и по едно бившо гадже... Да се общува с вас си е като бойно поле... но пък е интересно за тези, които не побягват веднага в уплах.

# 9
Pronobis, браво на тези, които не бягат, защото  стрелците виждат в тяхни очи едни добри съперници или съюзници..А тези които бягат и се плашат най-накрая падат уморени от бягане  Sunglasses.
Жената стрелец обожава да бъде честна според мен, да казва истината и обича и другите да са честни.  А ако някой се опита да я командва - тежко му и горко??

# 10
  • Мнения: 293
Ако някой се опита да командори Стрелкинята....спукана му е работата.... #2gunfire hahaha

# 11
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
аз също съм стрелец,всичко което сте писали момичета е вярно,но аз съм много злопаметна,а също така много обичам да пътувам.

# 12
  • Мнения: 81
Ако някой се опита да командори Стрелкинята....спукана му е работата.... #2gunfire hahaha

Я Riki_tiki_tavi да прекръсти темата на Ода за жената Стрелец! Grinning

# 13
С Ваше позволение кръщаваме я! Laughing
Съгласна съм за това, че е злопаметна, но само ако някой я провокира или я нарани безпричинно. Иначе смятам, че винаги се отнася с разбиране към всички и посреща новите си познати с усмивка.
А днес чух че алена ще говори по "Тази сутрин" за стрелците и хороскопа им  през новата година. Някой знае ли нещо повече?

# 14
  • Мнения: 293
По мои наблюдения и съдейки по себе си - жената стрелец не може да бъде злопаметна.Толкова бързо ми минава,че чак понякога се дразня.Има хора ,които са ми причинили толкова много гадости и пак не мога да си помисля с лошо за тях....

Общи условия

Активация на акаунт