КЕРАТОПЛАСТИКА

  • 3 362
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Моля, ако имате опит с подобен род операции, споделете мнението си. Баща ми се нуждае от такава операция, но не можем да се ориентираме към кой специалист да се обърнем. Много ще ни бъде полезен вашият опит.

# 1
zdraveite az imam keratoplastika na rogovica na ednoto oko i sam bezkraino 6tasliva 4e si q napravih  napravih q vav varna v o4na bolnica i tam sa mnogo dobri nqma da sbarkate

# 2
Болница "Царица Йоана" д-р К.Георгиев

# 3
az sa6to sam si pravila operaciq na rogovicata vava varna i sa6to sam mnogo dovolna sega mislq i na drugoto oko da si pravq d-r Grub4eva mi q napravi.Nqma da sbarkate Simple Smile

# 4
  • Мнения: 685
Моля, ако имате опит с подобен род операции, споделете мнението си. Баща ми се нуждае от такава операция, но не можем да се ориентираме към кой специалист да се обърнем. Много ще ни бъде полезен вашият опит.

Здравейте,

Ще ви помоля ако сте направили кератопластиката на баща ви, да споделите на кой  лекар се спряхте и добре ли е баща ви след операцията.

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте, някой има ли скорошна операция в някоя клиника да ми сподели как стоят нещата, тъй като и на мен ми се налага, а не зная къде да се насоча.

# 6
  • Мнения: 121
Моля, ако имате опит с подобен род операции, споделете мнението си. Баща ми се нуждае от такава операция, но не можем да се ориентираме към кой специалист да се обърнем. Много ще ни бъде полезен вашият опит.

Здравейте,

Ще ви помоля ако сте направили кератопластиката на баща ви, да споделите на кой  лекар се спряхте и добре ли е баща ви след операцията.
Здравейте! Баща ми си направи кератопластика при академик Д-р Петя Василева.

# 7
  • Мнения: 685
Добре ли мина операцията и вижда ли добре баща ви след операцията.

# 8
  • Мнения: 121
Добре ли мина операцията и вижда ли добре баща ви след операцията.
Самата операция мина добре. Академичката и екипът ѝ са специалисти. Но организмът на баща ми отхвърли импланта. Всички много се бориха да го задържи, но не успя. Последва втора операция, после трета. На този етап се отказа от следващи опити.

# 9
  • Мнения: 685
Благодаря.
А какво е било заболяването на роговицата.

# 10
  • Мнения: 121
Благодаря.
А какво е било заболяването на роговицата.
Роговицата му беше силно увредена, почти унищожена при операция от катаракта.

# 11
  • Мнения: 685
Благодаря.

Съжалявам, че се е получило това с баща ви.
Дано да вижда добре с другото око.

Последна редакция: пт, 25 мар 2022, 17:01 от razorr

Общи условия

Активация на акаунт