Болки в коремчето,какво да пие????

  • 956
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Помагайте!!!!
Вчера малкия повърна и казваше че го боли коремчето.Като повърна се пооправи и спа спокойно.Днес не е повръщал,леко е хремав,но от 1 час ми казва че го боли коремчето и от време на време се присвива и проплаква.В същото време постоянно казва че е гладен а не иска да хапне нищо,дори и шоколад!!!Кажете,моля ви какво да му дам да пие?
Благодаря ви много!

# 1
  • Мнения: 2 452
Помагайте!!!!
Вчера малкия повърна и казваше че го боли коремчето.Като повърна се пооправи и спа спокойно.Днес не е повръщал,леко е хремав,но от 1 час ми казва че го боли коремчето и от време на време се присвива и проплаква.В същото време постоянно казва че е гладен а не иска да хапне нищо,дори и шоколад!!!Кажете,моля ви какво да му дам да пие?
Благодаря ви много!

При болки в корема детето се води на лекар, за да се отхвърлят евентуални диагнози и едва тогава, с разрешение на лекаря се дава спазмолитик. Така че отговора е нищо; най-вероятно при твоето дете е гастроинтестинална инфекция, обаче това може да се установи само от лекар.

# 2
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз те съветвам да го заведеш на лекар, моят син също се оплаква от корем и незнам как да се оправим, ходихме на лекар, не е вирусно по скоро колит, оплаква се по различно време на различни места че го боли, днес пак сме на лекар, но вие сте малки и не чакайте, по желавам да е добре детенце и да се оправите бързо  bouquet

# 3
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Пьрвото което ми идва на ум, като Вальо го заболи корема е да му дам ментови капки. Естествено избягвам самолечения и ако нещата се влошат водя на лекар. Малкия в момента ми е с вирус температура + поврьщане + болки в коремчето и лекарката предписа Еспумизан. Сьщо така мисля, че не е грешка да се пробва с бебешките капки за колики, които стават и за по големи дечица. Но най добре лекар да каже.

Общи условия

Активация на акаунт