Вероника Марс

  • 994
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте, някой следи ли това сериалче? Разрових се, но не видях тема по въпроса!
Аз тия дни много се зарибих по него и ми се ще да разбера има ли и други!

БТВ "Ловите" ли в момента FoxLife?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 723
Аз съм гледала 99% от сериите когато ги даваха по ФОКС ,
но сега където и да хвана серия си я гледам с кеф.
В момента го дават по Диема.

# 2
  • Мнения: 351
ей, не съм сама
Аз изгледах всички сезони за 2-3 дена докато бях бременна, Сега пак си ги гледам с удоволствие, но завършва много гадно

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 723
ей, не съм сама
Аз изгледах всички сезони за 2-3 дена докато бях бременна, Сега пак си ги гледам с удоволствие, но завършва много гадно
Съгласна Peace

# 4
  • Мнения: 9
Сериала е много готин,но наистина края е гаден.

# 5
  • Мнения: 0
А някой може ли да напише какъв е края  Praynig

# 6
  • Мнения: 351
Вероника къса с Лоугън и се хваща с Пиз

# 7
  • Мнения: 2 229
Вероника къса с Лоугън и се хваща с Пиз

Кой беше Пиз? Blush Да не е един смотаничък и кльощав? Rolling Eyes Дето водеше радио предаване?

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 723
Точно той е.

# 9
  • UK
  • Мнения: 3 959
Много обичам Вероника Марс, гледах си го целия преди време, случайни епизоди от сезоните по Фокс съм гледала сто пъти. Вероника и Логан са ми една от най най любимите филмови двойки, имат страхотна химия помежду си, можеш да я срежеш с нож, страхотни са... Джейсън Доринг е страшно симпатичен. Сериала наистина свършва тъпо, няма логика изобщо. Преди време казваха че щяло да има филм, ама нищо не направиха.

# 10
  • Мнения: 351
в един форум четох, че имало филм даже гледах клипче. Вероника е на стаж във ФБР, но Лоугън не участва и затова не се постарах да го търся Mr. Green
А знаете ли, че в живота е гадже с този русичкия, приятеля на Лоугън забравих му името. После ще изровя снимкаи сайта за клюкини относно сериала

# 11
# 12
  • Мнения: 4 558
Хмм отдавна не е подновявана темата, но все пак, някой нещо да е чувал за следващ сезон.. или нещо като продължение  newsm78

# 13
  • Мнения: 351
Бях чела, че няма да има продължение

# 14
  • Мнения: 4 558
Много жалко  Cry дано си променят решението, адско е сериалчето  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт