как са радиаторите днес?

  • 4 135
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Тази нощ нали спряха подаването на газ към балканите..  Аз вече го усещам, радиаторите ми са почти на макс а в апартамента е студено. Какво ли ни чака, мамака му..  Confused  При вас как е?

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 573
климатици.

В нас си е топло, но не съм пробвала радиаторите.

# 2
  • Мнения: 3 634
Тук сме със собствено парно, но в апартамента сме с ТЕЦ. Бабата гледа детето там и вероятно ще има проблем. Не ми се мисли за детски градини, училища и болници...  Sick

# 3
  • Мнения: 2 401
След малко ще пускам климатика, щото от сутринта прогресивно охладняват мойте..

# 4
  • София
  • Мнения: 2 422
И ние тук сме на локално парно, но в града - на ТЕЦ. Минзухар, кой квартал охладнява толкова прогресивно? След малко ще питам няколко познати от различни квартали да кажат как е при тях, да видим дали е повсеместно или само при теб?! На тези минусови температури само това ни трябва ...

Едит: Така, поразпитах - центъра около НДК има един мъж, опракващ се от охладнели радиатори, както и по една приятелка в Яворов и в Иван Вазов. Вазов и НДК май са към Земляне, за ЯВоров не знам
Кажете и кварталите, моля, за да се ориентираме?

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 10:41 от get_real

# 5
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 570
На нас от 2-3 дена са ни почти студени радиаторите. Включваме и електрически такива.

# 6
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 771
От вчера топлата вода е хладка,а днес радиаторите са едвам стоплени направо си е студено.Какво ще правим не ми се мисли. ooooh! ooooh!да допълня в овча купел съм.

Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 11:32 от усмивка08

# 7
  • София
  • Мнения: 1 735
Засега няма такъв проблем при нас.В кой квартал си?Ние сме на ТЕЦ Земляне.

# 8
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
При нас на Хладилника промяна няма - топлата вода е вряла, радиаторите също. В градината на детето също.

# 9
  • София
  • Мнения: 15 457
Току що излизам от банята, като влязох водата беше приятно топла без да пускам студена, докато се изкъпя стана хладка, почти студена. Confused Към Земляне съм.Пипнах и тръбите на радиаторите, друг път парят, не могат да се държат, сага са леко топли.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 422
Още двама - един в Овча купел със почти студени радиатори и един в Красна поляна с врели-горещи, не можели да се пипнат

# 11
  • София
  • Мнения: 1 735
Лошо е,че и прогнозата за времето е за минусови Т,поне за седмица напред.После пак парно+печката,а сметките... #Cussing outМного се ядосах на сметката за ноеври-хем го пуснаха по никое време,ние нямахме и няколко дни за свързване на нови блокове,после авария и хоп 120лв.Ако всичко е ОК въобще няма да се възмущавам за сметката,ама ден има,ден няма,да топля вода и прочие се ядосвам. Naughty

# 12
  • Мнения: 2 401
Към Земляне съм и аз.  Сутринта, ако съм разбрала правилно, понеже вършех  друга работа, по Тв споменаха, че може да помръзнем около 3 дни, докато топлофикациите превключат на мазут.
Чудя се и "електрификациите" дали ще издържат на напъна..

# 13
  • Мнения: 46 505
В Люлин 8 и в района на 2 градска на 2 не можеш да си държиш ръката, на по-висока степен никога не сме ги пускали.

# 14
  • София
  • Мнения: 62 595
Хубаво казват, че ще помръзнем, ама като всички пуснем печките дали инсталациите в блоковете ще издържат? Явно вече в центъра става студено.

Общи условия

Активация на акаунт