Д-р Ст. Ковачев ВМА София?

  • 33 296
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте дами! Честита нова година!  bouquet
Прощавайте, ако темата е обсъждана вече, но аз не намерих много информация... Blush
Интересува ме, доволни ли сте от д-р Ст. Ковачев - гинеколог във ВМА София. Много благодаря за отговорите ви!!! Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 16
Дано не те объркам с моето мнение, но ето какво е то: ходех при него отпреди 5 години, но спрях когато, защото обърка врасъл косъм с генитален херпес и ми назначи лечение без изследвания, но като цяло  другите ми две приятелки, които ходят при него, продължават да са доволни, така че моето мнение е - да имаш едно на ум

# 2
  • Мнения: 1
Моят закъснял пост може да не е голяма помощ за Снуки, но ако някой занапред се интересува все пак..
Мен д-р Ковачев ме оперира този януари (киста на яйчника). Доколкото един пациент може да даде оценка за един лекар, аз мисля, че той е добър лекар. Поседях му една седмица почти в отделението и успях да си изградя мнението, че той много си обича работата и постоянно е в болницата. Дори мен ме изписа в неделя!! Аз бях бекрайно учудена, че лекар ще минава на визитация в неделя, но сестрите ме осведомиха, че това за него е нормално. През седмицата си тръгва не по-рано от 7-8, само след като е минал и проверил как са лежащо-болните. За мен това говори за професионализъм.
Иначе, доколкото знам, той много разбира, но най-вече от кисти и гадните заболявания..Ако е за бременност примерно, не мога да кажа. Също така, винаги обяснява надълго и нашироко, иска пациентите да са осведомени.

Това е от мен, дано мнението ми е полезно на някого Simple Smile

# 3
  • Мнения: 12
Ами аз не съм доволна въобще от него. Не те излушва, решава да прави генерални неща без да повтори изследванията,кето е препоръчано от самия патоанатом,сега след като се консултирах с още двама онколзи от Онкоболницата се оказа  че съм си жива и здрава!!! Мои приятелки пък са доволни..аз лично се надявам да не попадам при него, дано Господ ме опази

# 4
  • Мнения: 12
Забравих и да спомена, че си поисках и материала от биопсията в лабораторията където е правена и  ми казаха,че май са ги били изхвърлили...искам да си ги занеса за повторно изледване но май няма да ме огрее, защото патоанатома с половин уста се измъкна...е това ако не е трагедия ,здраве му кажи...Съветвайте се и с други лекари ако можете, аз го направих!!! А ставаше въпрос едва ли не да ми махат всичко..това е жалко и трагично в нашата държава..на мен този доктор ми скъси живота с поне 10 години да треперя дали сте мога да родя или не..Но пак повтарям всеки случй е различен,може би е помогнал на други..това е просто моята история, моето мнение не е ангажиращо,всеки решава сам!!
Успех на всички и желая много здраве от сърце!!

# 5
  • В кошера...
  • Мнения: 527
За голяма съжаление ще дам още едино негативно мнение за д-р Ковачев.
Стигнах до него с препоръка от друг лекар във ВМА. Отидох за консултация за миома, той я видя, препоръче ми операция. До тук добре /беше 4-тия лекар, при който отивам/. Гледа ме на колпоскоп и ми видя раничка, която аз знаех, че имам /раждала съм/. Той обаче реши, че е мнооого зле, че веднага трябва да вземе биопсия. Но аз бях в цикъл, отгоре на това съм от морето, за това след 10 дена пътувах отново до Сф за биопсията. Много е внимателен и обяснителен, спор няма. Взе ми биопсията и аз междувременно изживях най-кошмарните си 2 седмици - чакайки резултата. Обадих се по телефона, за да не пътувам отново и отговорът беше "Няма да умирате".
Даже не се замислих за абсурдността на ситуацията, толкова бях откачила.
След този резултат, аз направих консултация за миомата с д-р Б.Славчев от МД и се оперирах при него. Отивайки на контролен преглед при д-р Славчев, реших, че е време да си взема резултата от биопсията - за да я покажа все пак на лекуващия ме лекар. Пожълтелия лист хартия ми беше бутнат, след час чакане, в ръцете от сестрата /лекарят отсъстваше/, за да мога аз да прочета във фоайето следното:
"МАТЕРИАЛЪТ ПОРАДИ ОСКЪДНОСТТА НЕ СЕ ПОДДАДЕ НА АДЕКВАТНА ХИСТОЛОГИЧНА ОБРАБОТКА"
Беше съркана и датата на получаване с месец.
Представяте си шока, който изживях, нали.
Живота ми наистина беше скъсен с 10 години, както каза Бамболина...
За мой късмет същия ден бях на преглед - контролен, при който д-р Славчев погледна листа и нищо не каза... Прегледа ме и не сметна за нужно да предприема нещо относно раничката.
Това е моя опит с този доктор. Споделям го, защото още съм шокирана.
Знам, че и на много хора е помогнал.

# 6
  • София
  • Мнения: 561
Съжалявам момичета, за това което сте преживели  Hug Hug Hug
Аз така и не отидох при него...

# 7
  • Мнения: 1 410
Този лекар работи ли със здравната каса и как мога да отида на преглед при него?

# 8
  • София
  • Мнения: 561
Този лекар работи ли със здравната каса и как мога да отида на преглед при него?

Татяна - ето как може да го откриеш - http://koog-vma.com/zanas-7.htm
До колкото знам работи със здравната каса  Peace
Пожелавам ти успех  Hug

# 9
  • Мнения: 55
Здравейте на всички, но аз току що си записах час при него и от прочетенота ужасно започнах да се притеснявам, проблема ми е наистина сериозен и се надявах поне тук да намеря решение. Да ходя ли?

# 10
  • Мнения: 1 410
Благодаря много ,снуки!И  току-що си записах час и се учудих че е за след седмица.Аз се бях подготвила поне 2-3 седмици да чакам.

Лисичката,успех!

# 11
  • Мнения: 55
Благодаря! За след седмица ли? Аз като се обадих ми казаха, че може още днес, но се записах за този петък.

# 12
  • Мнения: 1 410
лелеее,а на мен чак след седмица.Тюуууу! Crossing ArmsИ аз се радвам.... Shocked

# 13
  • Мнения: 55
Един преглед при него е 40лв., но може да се отиде и с направление, работи със здравната каса.   Praynig Аз за първи път отивам при него и  искам да знам колкото се може повече за него.

# 14
  • Мнения: 1 410
Аз отивам със напаравление,затова за тогава са ми дали час.Има си часове за работа със ЗДравната каса.

Общи условия

Активация на акаунт