Шумят ли вашите бебефони?

  • 13 851
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 407
Купихме си преди 3 дни бебефон марка Чиполино, но когато го включим издава един слаб шум. Продавачката ни каза, че ако има проблем ще ни го смени.
Та въпроса ми е:
Шумят ли вашите бебефони?

# 1
  • Мнения: 4 496
Издаваше много слаб шум. Не дразнеше, но се усещаше, че е включен. Шумът беше бръмчене, а не  пращене.

# 2
  • Germany
  • Мнения: 7 921
Нашият не шуми.

# 3
  • Мнения: 407
Издаваше много слаб шум. Не дразнеше, но се усещаше, че е включен. Шумът беше бръмчене, а не  пращене.
Да наистина, не е пращене.

# 4
  • Мнения: 9 814
Бебефонът ни марка Бертони определено издаваше лек шум.
След това си купихме PHILIPS, нямаше никакъв шум.

# 5
  • Мнения: 860
При мен го няма това, но съм чела на воето упътване че хващали и други честоти и от там има смущения понякога, ако можеш настрои го на друга вълна -А,В,С,Д  ако при теби има възможност разбира се. Или промени разпложението/  смени стайте /и да видиш дали ще се изчисти- пък може и да си е така нормалното.

# 6
  • Мнения: 1 473
Не шуми, но понякога хваща звуци идващи отвън, като радиото на съседите.

# 7
  • Мнения: 9 429
Бяхме на гости в едни приятели,който имат бебе.Не искам да ви описвам какъв шум издаваше бебефона им.Но марката не мога да кажа Embarassed            
Каква марка бихте ми препоръчали вие по-опитните?

# 8
  • Мнения: 325
И нашият шуми-на Бертони е. Хваща и шумове от съседите.

# 9
  • Мнения: 9 814
Бяхме на гости в едни приятели,който имат бебе.Не искам да ви описвам какъв шум издаваше бебефона им.Но марката не мога да кажа Embarassed            
Каква марка бихте ми препоръчали вие по-опитните?

Ами явно зависи от цената.
Бебефонът ми Бертони беше направо ужасен.
Филипсът перфектен.
Цената на единия обаче беше 60-на лева, на другия 70 евро.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 004
Нашият не издава никакви шумове. Има два канала и на единия е кристално чист звука. Като съм на двора чувам как бебо сумти или си смуче биберона. За рев да не говорим.
Ето такъв е, даже от този сайт го поръчахме :
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2873

# 11
  • София
  • Мнения: 1 185
Нашият бебефон е Линдам и шуми само ако е поставен много близо до разклонител, в който са включени няколко уреда!

# 12
  • Мнения: 431
И нашият шуми-на Бертони е. Хваща и шумове от съседите.
Понякога чувам плачещо бебе,но не е нашето,много е гадно  ooooh!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не, не шуми, но ми се е случвало у приятели с бебе да чуя такова пращене.
Нашия е http://www.electron.bg/popup_image.php?pID=12062

# 14
  • Мнения: 104
И нашия е Филипс - нямаше никакви проблеми до момента в които малката не го събори на земята и не му лепна една лъжица мляко отгоре:)
Сега шуми, ама пак се чува като мрънка или говори нещо...засега няма да го сменям че струва 200лв.

Общи условия

Активация на акаунт