Bush is back!...или как рецесията ни връща към природата

  • 1 631
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 896
Според този материал на Salon.com едно от многото последствия от рецесията е завръщането към естесвения лес down there.

ето кратък цитат: Според Ейприл Бартън, стилист и собственик на  Suite 303, салон за красота в Ню Йорк, новото правило е: Когато си повдигнете крака не трябва да има никакви косми под гънката. Поддържайте изчистено отзад. Отпред - подкъсявайте космите до линията където започва къдравото. Бартън оприличава новата мода като по-подкъсен и оформен като за 21-ви век, вариант на естествените храсталаци от 70-тте години, т.е. the tailored bush.


Вече си имам извинение  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 2 448
Пак страховита тема за космите.  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 161
Що се отнася до интимната прическа,аз съм с тази,като на Лили Иванова.Понеже съм я виждала в списания и мога да го твърдя.

# 3
  • Мнения: 24
Аз съм с раста плитки даун деър ... удобството е че никога не се мият и никога не излизат от мода

# 4
  • София
  • Мнения: 2 896
Аз съм с раста плитки даун деър ... удобството е че никога не се мият и никога не излизат от мода

нито те, нито въшките в тях  Laughing


# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
и какво ще правят лазерно епилираните дами? демоде ли ще си ходят или ще измислят перуки?

# 6
  • Мнения: 78
 Whistling ще си ходя демоде

# 7
  • Мнения: 1 629
пхъхъ Mr. Green изобщо не следя интимната мода Sunglasses

# 8
  • Мнения: 727
пхъхъ Mr. Green изобщо не следя интимната мода Sunglasses
i az  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 782
Що се отнася до интимната прическа,аз съм с тази,като на Лили Иванова.Понеже съм я виждала в списания и мога да го твърдя.
Аз явно съм доста изостанала, нито знам каква е прическата на Лили, нито следя модата в тази област. Е записвам се, за са се просветля малко.

# 10
  • Мнения: 12
Не сте луди вие, които пускате тези теми.
Луда съм аз, че ги чета.  ooooh!

П.С. гУСин Ейприл Бартън, стилист и собственик на  Suite 303, салон за красота в Ню Йорк, не ми е сред авторитетите по отношение диктуването на модата в гащите ми  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 38 476
Не може да настане такава рецесия, която да ме принуди са си гледам таралеж в гащите!

# 12
  • Мнения: 2 229
Не сте луди вие, които пускате тези теми.
Луда съм аз, че ги чета.  ooooh!
...

 Laughing

Много яка статия - ето каква била връзката между световната криза и интимните прически. Joy hahaha

# 13
  • София
  • Мнения: 2 896
Не сте луди вие, които пускате тези теми.
Луда съм аз, че ги чета.  ooooh!
...

 Laughing

Много яка статия - ето каква била връзката между световната криза и интимните прически. Joy hahaha

еми като кола-маска на триъгълника в Щатите струва между 50 и 100 долара, при тая криза, ще си пестят парите американките

# 14
  • Мнения: 2 229
Знаех си аз, те щото американките са глупави и или си ходят натурално, или ходят на кола маска. Laughing За неща като самобръсначки, епилатори, депилатоари, кола маска вкъщи и т.н. не са се сетили, та драстични мерки - нова мода. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт