Болки в гърдите повреме на ПМС........

  • 1 723
  • 3
  •   1
Отговори
Пиша анонимно, незнам що, срам ме е  Embarassed
Та въпроса ми е и вие ли се чувствате  така, една седмица, а понякога и повече преди цикъл гърдите ми така наедряват, така болят, така тъпо се чувствам заради това, че имам чувството, ще се пръснат всеки момент. Sick
На вас така ли ви е, как преодолявате този проблем, правите ли нещо по въпроса или просто чакате нащата да отминат като се появи цикъла.  ooooh!
Аз не го изтрайвам вече, адски е неприятно и реших да питам и с вас ли е така  Tired
Знам, че уж е нормално, но според мен много не е  Sad

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Споко... При доста жени е така, и то да беше само това, но се усеща и подуване на ръцете, краката, корема...нормално е . Преди цикъл се задържат течности в организма.
При мен пък се получава адско главоболие, болката е толкова дразнеща, че чак не усещам другите симптоми, ставам нервна, получавам аритмия и т.н ...абе дискомфорт отвсякъде! Преди не беше така, но...търпя си и това е, поне знам причината!

# 2
  • Мнения: 5 001
А и при мен е така....И мен ме болят и се надуват.....Няма страшно.Не се притеснявай!  Hug Hug Hug Hug

# 3
Благодаря ви   bouquet, не че ми олеква, но поне знам, че не съм само аз. Нямам подуване на ръце,крака или корем, но гърдите ми ги чуввствам като мазоли. Дори като спя по корем изпитвам болка в този период  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт