по колко плащате за ехограф?

  • 13 561
  • 135
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Може въпроса ми да е малко тъпичък но  искам да ви попитам мами,когато ходите на преглед за следене на бременност и ви гледат с ехограф колко заплащате?Значи аз още не съм регистрирана като бременна /този месец ще ме регистрират/ и вече ходих 2ва пъти на преглед за остановяване на бременност и си платих и 2та пъти за ехограф-30 лв/на преглед/.Аз ходя при гинеколог който работи със здравната каса/д-р Пламен Миков/и друго да питам ако си сменя гинеколога и си избера да ме следят в Шейново и там ли трябва да се заплаща ехографа,изследвания и др. newsm78

# 1
  • Мнения: 9 973
3 пъти до сега ме гледаха(не съм записана още) и не съм дала ни 1лев
за Шейново ще те оберат,всеки път различен доктор,а доплер и т.н. пак си плащаш.Не се записвай там Wink

# 2
  • Мнения: 13
3 пъти до сега ме гледаха(не съм записана още) и не съм дала ни 1лев
за Шейново ще те оберат,всеки път различен доктор,а доплер и т.н. пак си плащаш.Не се записвай там Wink

А може ли да споделиш къде ходиш да ти следят бремеността?Аз и двата пъти си плащах-странно newsm78

# 3
  • Мнения: 2 090
Не съм плащала за ехограф нито веднъж.
И въпреки че по ЗК се полагат два за цялата бременност,гинеколожката ми всеки път гледа бебчето.

# 4
  • Мнения: 9 973
3 пъти до сега ме гледаха(не съм записана още) и не съм дала ни 1лев
за Шейново ще те оберат,всеки път различен доктор,а доплер и т.н. пак си плащаш.Не се записвай там Wink

А може ли да споделиш къде ходиш да ти следят бремеността?Аз и двата пъти си плащах-странно newsm78
не е странно-все пак трябва и те гърла да хранят WinkНе си гърмяна само ти
Аз ходя в МЦ`Медива` по ЗК.Чух отзиви и се записах
Първата бременност следих при док от Шейново по ЗК в частния му кабинет-на УЗИ ме гледа 2 пъти-в 7 гс и в 27 гс.Ако искаш още-кеш!После иска пари да ме изражда,пък и в екип да го избера,пък и отделно да му платя.
Попаднах на раждането случайно при него,1 ст.не му дадох,а мъжа ми 3 пъти го връщах от вратата да не ходи да му плаща!
От горчив опит вече не ходя при такива лекари,които работят в заведение и са` в час` Wink

# 5
  • Мнения: 249
Не съм плащала за ехограф нито веднъж.
И въпреки че по ЗК се полагат два за цялата бременност,гинеколожката ми всеки път гледа бебчето.
И аз така Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 12 554
Никога не съм плащала за видеозон. Още преди да се запиша на ЖК ходех при моята лекарка в Окръжна болница - тя ме гледа и след това при другата. Въпреки че ми се полагат само 2 прегледа по ЗК - и двете ме гледаха на видеозон по един път в месеца без да ми вземат стотинка. Но това си зависи от лекаря.

# 7
  • Мнения: 13
Не съм плащала за ехограф нито веднъж.
И въпреки че по ЗК се полагат два за цялата бременност,гинеколожката ми всеки път гледа бебчето.

Ще ви бъда благодарна ако пишете къде ходите на прегледи за да мога да си преценя дали да сменя и аз гинеколога си Thinking Благодаря ви предварително

# 8
  • Мнения: 9 973
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360256.0това е темата,в която бъдещи августови мами си пишат,заповядай и там Peace
а на теб къде ти удобно,така ще е по-лесно
Аз съм в Люлин

# 9
  • Мнения: 959
В Шейново, по принцип ЖК е платено. Ако искаш, там да те следят, внасяш определена сума (по спомени - 280лв.) и ти следят цялата бременност. В тези пари, влизат всички необходими изследвания.
За раждането, ако се уговориш с определен доктор и екип, ще платиш, ако отидеш когато му дойде времето и те изражда дежурния екип никой няма да ти поиска и стотинка.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 391
Може въпроса ми да е малко тъпичък но  искам да ви попитам мами,когато ходите на преглед за следене на бременност и ви гледат с ехограф колко заплащате?Значи аз още не съм регистрирана като бременна /този месец ще ме регистрират/ и вече ходих 2ва пъти на преглед за остановяване на бременност и си платих и 2та пъти за ехограф-30 лв/на преглед/.Аз ходя при гинеколог който работи със здравната каса/д-р Пламен Миков/и друго да питам ако си сменя гинеколога и си избера да ме следят в Шейново и там ли трябва да се заплаща ехографа,изследвания и др. newsm78

Вероятно ти е взел пари, защото още не си се записала на ЖК. Не че и тогава няма да намерят начин да ти вземат Wink. Аз лично ходех в 1 АГ Св. София на ЖК и ми се е случвало само два пъти да платя за ехограф май по 20лв., но пък ме гледаха всеки път като ходех. Peace

# 11
  • Мнения: 9 814
Всеки път по 20 лв.
Но не при гинекологът, който ми следи бременността по Здравна каса, а при който ходя на платен прием.

# 12
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Гинекологът ми ме гледаше на ехограф на всяка консултация, не съм плащала нищо допълнително.

# 13
  • Мнения: 2 873
Не съм плащала за ехограф нито веднъж.
И въпреки че по ЗК се полагат два за цялата бременност,гинеколожката ми всеки път гледа бебчето.

Ще ви бъда благодарна ако пишете къде ходите на прегледи за да мога да си преценя дали да сменя и аз гинеколога си Thinking Благодаря ви предварително

И аз не съм плащала нищо в женската консултация, а всеки месец докторката ме гледа на ехограф. Ходя в ДКЦ "Св. Лука" при д-р Велева. Намира се до наказателния паркинг срещу театър "София".  Peace

# 14
  • Мнения: 1 054
Мен ме "зарадваха" с това, че ще имам само 2 безплатни ехографа... единя вече мина за установяване на сърдечна дейност, а всеки следващ след тия 2 ще плащам по 10 лв. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт