Коя от двете колички - NURSE LOOK или KIDDY?

  • 2 497
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
Момичета, моля за помощ в избора на количка.
Детето ми е на година, а вече минава 12 килограма и ми трябва широка и удобна количка, в която няма да седи и спи сгърчено.
Спряла съм се на:

NURSE LOOK


Kiddy


В един ценови диапазон са, близък дизайн, еднакви килограми, нямам идея как са като функционалност и най - вече удобство за детето.

Благодаря предварително за мненията ви!  bouquet

# 1
  • Мнения: 191
За съжаление не мога да редактирам поста си, за да добавя още една, последна количка, която ме хвърли в триумение:
Jane/Nurse Hello

# 2
  • София
  • Мнения: 155
И аз съм в питанка!? Много ми хареса на външен вид NURSE LOOK, но нямам представа какво й е качеството. Дано се включи някой с мнение.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
За съжаление не мога да редактирам поста си, за да добавя още една, последна количка, която ме хвърли в триумение:
Jane/Nurse Hello
В тази със сигурност детето ти ще спи сгърчено, защото пада назад целия кош, не само облегалката, и детето спи със щръкнали нагоре крака. За другите нямам мнение, втората повече ми харесва като дизайн.

# 4
  • София
  • Мнения: 426
На мен NURSE LOOK ми се струва че ще е по удобна за детето

# 5
  • Мнения: 143
Аз бих заложила на Nurse look.  Тук (в Испания) са много разпространени, тъй като са изпанска марка и всяка втора майка бута количка на nurse.  В момента този модел е много актуален и отзивите са добри.  От модела с 3 колела имаше оплакване, че се поврежда спирачката, но за този не съм срещала такова или друг тип оплакване в интернет форумите.
Аз имам количка на nurse, но е друг модел. Върви много леко, леко завива, маневрена е, и много лесно се сгъва и разгъва.

# 6
  • Мнения: 267
и аз бих заложила на люк-а,по удобна ми се вижда,а това е хубаво че е испанска ( не знаех досега какво производство е ) и на  мен ми беше вариант  за количка,но май се спрях на друг модел,иначе май и на цвят са много весели

# 7
  • Мнения: 49
На мен повече ми допада Kiddy-то,защото поставката за крачетата се повдига. Бих те посъветвала да разгледаш и по-леки варианти на летни колички  Peace Успех в избора.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 046
Нали знаеш, че коша на KIDDY-то е от онези, дето се навеждат назад целите, без да се чупят в кръста...не знам как да го обясня..на мен ми се струва, че краката на детето щръкват нагоре някак...за другата не съм я виждала на живо...

Аз бих ти предложила да хвърлиш поглед на този бъгстер: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4186
Ако не ти харесва като триколка има двойни предни колела за нея http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4301 - на мен лично така повече ми харесва.
Страшно широка и удобна  Peace има ги в Пигис, може да ги видиш на живо

Общи условия

Активация на акаунт