Колко време се преварява водата в ел.каната?

  • 979
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 495
Колко време се преварява водата в каната?  Става въпрос за малко бебче  Ние също имаме и веднъж  само сме я пробвали засега, след като се роди бебчо ще зачестим, но ми направи впечатление, че за има-няма 2 минути водата беше доооста гореща.Колко време е нужно да се преварява, или 2 минути са достатъчни?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 808
Аз не съм я преварявала по-дълго. Просто като изключи каната, охлаждам и в шишето. И дребната е жива и здрава.

# 2
  • Мнения: 3 334
Аз не съм я преварявала по-дълго. Просто като изключи каната, охлаждам и в шишето. И дребната е жива и здрава.
и аз така правех и не съм имала проблем Peace

# 3
  • Мнения: 3 376
Преварена вода е когато не само заври,ами и поври поне 5-6 минути.

# 4
  • Сливен
  • Мнения: 894
Аз не съм я преварявала по-дълго. Просто като изключи каната, охлаждам и в шишето. И дребната е жива и здрава.
и аз така правех и не съм имала проблем Peace
по същия начин преварях и аз Peace

# 5
  • Мнения: 2 015
Тя каната изключва сама  Peace

# 6
  • Мнения: 672
Достатъчно е водата да заври, след което каната сама се изключва. Ако все пак искаш да поври още малко просто отвори капака и засечи още 3 минутки. Можеш да използваш и Девин с розов етикет. Тази вода не е необходимо да се преварява.

# 7
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
Отварях капака преди да се изключи и оставях да ври още минута.

# 8
  • Мнения: 1 629
Аз веднага като заври я спирах. В последствие обаче водата започна да вони на ток и пластмаса и за това я зарязах тая кана. После прочетох за вредата от пластмасата и отделянето на незнам ти какви си неща и започнах да си варя в метално канче Sunglasses

# 9
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Ами повечето кани изключват като заври водата. Те не са направени за преваряване. Но ние като купувахме нашата консултанта ми каза, че ако не затварям капака водата си ври без проблем. Сега си я ползвам и съм много доволна. Преварявам си я 10 минути на отворен капак и си е ОК. http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09038194

# 10
  • София
  • Мнения: 12 550
Каната сама изключва като заври водата. Повече да ври няма нужда. Когато Калоян беше бебе съм я ползвала нон стоп. Никога не съм му стерилизирала шишетата - само ги миех и поливах с вряла вода от каната. Млякото също го правех с тази вода.

Общи условия

Активация на акаунт