Луд ли е или мен ме прави на луда

  • 10 692
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
Как може човек, на когото си вдигнал скандал и си го направил на 5 стотинки, ама тотално си го усрал от горе до долу, след малко да се държи с теб като че ли много те обича и иска секс. Понякога си мисля, че изобщо не се трогва от думите му, не стигат до съзнанието му, само гледа да изконсумира брака си колкото може иначе не му пука за нищо. Никакви чувства не показва като му говоря и му се карам, само мълчи като пукал.
И като за капак се държи, като че ли много ме обича. Това човек ли е или е ламаринтас  newsm78. Да сте чули за други такива случаи.

# 1
  • Мнения: 1 731
 newsm78 Какво е ламаринтас? Laughing
А иначе да ти кажа и моя мъж е така .Аз викам  #Cussing out ,той мълчи и само ме дебне да ме целува.Просто не иска да се караме ,това е.Може и твоя да е така .Не го приемай така фатално.Обича те според мен. Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 554
по добре да е като пукал,отколкото да ти посяга Outta Joint

# 3
  • Мнения: 2 757

Ламарина на цигански  Joy

# 4
# 5
  • Мнения: 1 731
Аха,ясно .   bouquet

# 6
  • Мнения: 5
На някои разярените съпруги просто им действат възбуждащо  Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 686
Как може човек, на когото си вдигнал скандал и си го направил на 5 стотинки, ама тотално си го усрал от горе до долу, след малко да се държи с теб като че ли много те обича и иска секс. Понякога си мисля, че изобщо не се трогва от думите му, не стигат до съзнанието му, само гледа да изконсумира брака си колкото може иначе не му пука за нищо. Никакви чувства не показва като му говоря и му се карам, само мълчи като пукал.
И като за капак се държи, като че ли много ме обича. Това човек ли е или е ламаринтас  newsm78. Да сте чули за други такива случаи.
А,ти какво би предпочела newsm78
 Според мен наистина те обича.Може би наистина не му се говори,особедно ако тези караница са нещо обичайно.Той ги приема ,като поредното сцена и чака да ти мине.

# 8
  • Мнения: 84
Живях една година с такъв. Тогава го намирах за много дразнещо, сега си давам сметка, че това е единственият разумен подход към жена, изпаднала в истерия.
И да, обичаше ме.

# 9
  • Мнения: 1 425
... сега си давам сметка, че това е единственият разумен подход към жена, изпаднала в истерия.
И да, обичаше ме.
Peace
Много много вярно. Човека е опитвал да се сдобри. Жената като реши да се нерви така или иначе няма оправия, ами поне като сте редовно оправени сте малко по-кротки Grinning

# 10
  • Мнения: 7 723
Винаги съм се удивлявала на мъжката нервна система.
Моят пък мъж има способността аз, докато се пенЯ,
той невъзмотимо да легне и да потъне в сладки сънища.

На майките си са се метнали Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 388
Нормално ми се вижда. Изключително е възможно  дори и да не е обърнал внимание изобщо на тирадата ти.
Отразил я е в стил - "Викай си, не ми пречиш".

# 12
  • Мнения: 3 157
Ти май не си много в ред с нервите...всеки ден ли пускаш някаква безумна тема или простотия дни попадам все на твои творения newsm78

# 13
  • Мнения: 293
Бившият ми приятел беше такъв.Аз виках , той мълчеше.Аз си събирах багажа,той мълчеше.Когато го зарязах осъзнах всичко но не искам да се връшам назад.За мен това наистина  е най-правилния подход на един разумен мъж.Това не значи,че не чува и не осъзнава много неща.....  bouquet

# 14
  • Мнения: 7 723
Ти май не си много в ред с нервите...всеки ден ли пускаш някаква безумна тема или простотия дни попадам все на твои творения newsm78
...а питаш ли го Милото й кво му е? ooooh!
...да го търпи всичкото това нещо на лайф? Crazy Joy

Общи условия

Активация на акаунт