Вкусни стелизирани гъби..от коя марка?

  • 2 121
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 282
забелязала съм, че на повечето заведения гъбките в салатите са много вкусни. Не ми приличат на пресни и задушени, а по-скоро на стерилизирани . Аз колкото пъти съм купувала стерилизирани, са много гадни, кисели, никакъв аромат няма на гъби и са на цвят едни жълтеникави. Тези в заведенията са по-скоро кафяви, със сигурност бяха печурки. Имате ли идея каква марка са или пък как биха могли да са приготвени?
Мерси предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 1 817
Не съм забелязала гъбите в заведенията да са по-хубави от тези в магазините. И едните и другите са мега гадни.

# 2
  • Мнения: 1 906
Не съм забелязала гъбите в заведенията да са по-хубави от тези в магазините. И едните и другите са мега гадни.
Подкрепям с две ръце!

# 3
  • Мнения: 940
Аз отдавна не употребявам други гъби освен пресни. Не съм забелязала. Може би в това заведение са използвали някакви мариновани???

# 4
  • Мнения: 1 352
Никога не съм яла вкусни стерилизирани гъби. Всичките са като гума. Най-добре е пресни Peace.

# 5
  • Мнения: 1 283
Обожавам стерилизирани гъби и изобщо не са мега гадни, а са супер вкусни. Вкусове различни, мнения също.  Взимам от "Крина" - техните краставички са малки и хрупкави, имат имамбаялдъ и маринован чесън. За гъбите - всеки път, са еднакви на вкус, докато другите марки производител, не винаги съм доволна, на вкус са жилави или както е казала Кюфтето - гумени.

# 6
  • Мнения: 2 926
До сега не съм попадала на вкусни стерилизирани гъби.
Само като ги помириша и....  Sick

# 7
  • Мнения: 940
Абе и аз на Крина вземам нещата. Обаче последния път краставичките им бяха  Sick ужасни. Просто вече спирам на купувам каквото и да е било от тях. Иначе стерилизираните им гъби също не бяха лоши преди. Ползвала съм няколко пъти, защото не съм намирала пресни. Но като цяло нямам нищо против стерилизираните, просто мъжа ми не обича.

# 8
  • Мнения: 282
ами наистина, тези които аз ядох , бяха много вкусни, макар и не пресни.
Предполагам че са били мариновани.
Ако правите салата с гъби, вие пресни ли слагате?

# 9
  • Мнения: 27 524
До сега не съм попадала на вкусни стерилизирани гъби.

И аз, истинска гадост са  Sick

Ако правите салата с гъби, вие пресни ли слагате?

За всичко - само пресни, да  Peace

# 10
  • Мнения: 452
Няма такива

# 11
  • София
  • Мнения: 1 817
Ако правите салата с гъби, вие пресни ли слагате?

Задушавам ги с малко масло или само с вода.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 777
Купувала съм микс от гъби,пак са стерилизирани,но са овкусени.В буркана имаше манатарки,челядинки и др.Пишеше "Салата от гъби" или "Гъби микс",не си спомням,но ставаха за ядене.Мисля,че бяха на фирма "Мисота".Иначе стерил. печурки са отврат,нямат никакъв вкус.

# 13
# 14
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Никога не съм яла вкусни стерилизирани гъби. Всичките са като гума. Най-добре е пресни Peace.

Това все едно аз съм го писала  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт