Защо не виждам реклами във форума днес?

  • 775
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 013
Много ми е странно да не виждам нито един рекламен банер във форума днес. Пускам темата, защото по-глобално ме интересува медийния и рекламен пазар. А бг-мамма е идеалният рекламен канал за много стоки и услуги. Та въпросът ми е дали това се дължи на датата (началото на януари, рекламните бюджети са усвоени до декември, тепърва ще стартират новите кампании) или пък много рекламодатели са се уплашили от прогнозите за кризата и са свили бюджетите?

Надявам се, че мамма и татти няма да приемат темата като пъхане на носа в техните работи. Интересно ми е да чуя мнения и прогнози на хора, които се занимават с реклама.

# 1
  • Мнения: 1 212
При мен всичко си е по старому ...  Thinking
Не виждам промяна .

# 2
  • Мнения: 2 013
Дам, сега видях първата - за Мечо.
Иначе преди това специално гледах - навсякъде - и в клюкарника, и при красивите мами, и при диетите, и при бъдещите мами - само ДаНет.

# 3
  • Мнения: 3 634
Нали частично сменихме собственика?! Ще има нови реклами вероятно в първата работна седмица. Много комерсиално си настроена.  Mr. Green

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Банера си е тук, ама само Данет рекламира.

# 5
  • Мнения: 2 111
Според мен е въпрос на медиа планиране. Повечето медиа планове за Интернет, които съм виждала, изрично посочват рекламното послание да не се излъчва в събота, неделя и празнични дни (освен ако не е специфичен продукт/услуга). Въпреки това, управителите на сайтове често пускат рекламата да се върти и в тези дни, един вид като бонус за рекламодателя. Бонусът, разбира се, не трябва да бъде много голям, мисля, че 20 % беше таванът.

На въпроса за бюджетите - смятам, че отлив от парите за Интернет няма да има, даже напротив, он-лайн рекламата ще дръпне пред други канали.

Общи условия

Активация на акаунт