Помагайте за ютия!!!

  • 1 599
  • 21
  •   1
Отговори
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Момичета, помагайте Praynig
Днес почнах да гладя и  Sad ютията ми издаде багажа, не работи. Погледнах гаранционната карта, гаранцията е изтекла преди 2 месеца. Confused
Сегашната, която вече не работи е TEFAL program 8, уж хубава беше, какво стана newsm78
Посъветвайте ме каква марка да си взема, която да работи повече от две години Wink Mr. Green
Благодаря ви предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 433
Гласувах за Филипс,чувала съм хубави отзиви.

# 2
# 3
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Между другото старата ми беше Philips  Thinking, доста време изкара и още работи, но я занесох на майка ми, че нали уж си купих нова Rolling Eyes, пък то какво стана ooooh!
Мисля след малко да отида до Техномаркет и да избера нещо до 200-250лв, повече не ми се дават Mr. Green

# 4
  • Мнения: 527
Тефал! Имам я от пет години, много съм доволна. Модела е този http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09030276

# 5
  • Мнения: 1 632
Имала съм Тефал,Филипс и в момента Бош.
Най-доволна съм от Тефал като гладене, но Боша май най-дълго издържа!

# 6
  • Мнения: 7 263

И аз съм най-доволна от Филипса. Имала съм и Бош преди това, не беше лоша, просто Филипса е от по-добър калс според мен. Тефал не ги обичам много-много като марка....
Може и да е от едновремешната им реклама "Ти мислиш за всичко" hahaha hahaha hahaha, поради която всички мутри си накупиха Тефали за да мислят вместо тях  hahaha hahaha hahaha

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Аз имам Ровента .На 16 год е ,но гладя само с дестилирана вода.В Пловдив водата е варовита.

# 8
  • Мнения: 2 388
Такава е нашата.

http://www.namerimi.com/products/Braun+FreeStyle+SI+6560+%D1%8E% … D1%8F+1%20185422/

Гладя с минерална вода, която не изхвърлям на всяко ползване. На 3 години е и си е ОК.
Доволна съм. Ютия, като ютия.
Ако се върна назад ще си взема някоя от 20 лв, но тогава консултантката ме зариби. Close

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Още един глас за Braun, на 6 години е и не съм имала проблеми с нея. Истина е, че като я взимах на времето от Метро, това беше най-скъпата ютия там, но си е оправдала цената. Да допълня, че е падала няколко пъти от дъската за гладене  Crazy

# 10
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Току-що се връщам от Техномаркета, и пак ме зарибиха за Тефал Thinking
Разликата в цената между Филипс и Тефал е 10лв Mr. Green, нищо не е. Филипса е 205лв, а Тефала 195лв Thinking
Много труден избор, гледах и Браун и Бош, но от тях нямаше голям избор на модели, а и аз гледам уреда все пак да не е Made in China #Cussing out, че те сигурно и 2 години няма да изкарат Tired
Тефала е Made in France, а Филипса Made in Singapore newsm78

# 11
  • у дома
  • Мнения: 965
Ние сме с филипс, при това я имаме от 5-6 години. Случи се мъжа ми да забрави ютията легнала върху дъската включена. Включвала и изключвала цял ден, без петно на дъската. Прибрах се късно от работа и направо седнах от изненада като видях. Не ми се мисли, какво би станало иначе...

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
Нашата е тази - Бош.  Имаме я от 4 години, като ежедневно е ползвана двете последни години, след раждането на сина ми. Нямам забележки, доволна съм.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 817
200 лева за ютия???? Тя трябва сама да глади newsm78 newsm78 newsm78

Гласувах за Филипс. Много съм доволна.

# 14
  • Мнения: 3 334
моята е Bosch и я ползвам вече 6-та година безотказно.Подорък ми и не съм я избирала аз,но съм доволна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт