въпрос за компютър

  • 1 475
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
Здравейте мами! Имам следния въпрзос: Искам да си изтегля от нета един текст, който много ми трябва, но проблема е,че още в нета с еотварят маймунки, пробвах какво ли не и през менюто кодеците и да го копирам word и пак не става много ше съмв и благодарна ко ми помогнете!  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 310
С кой браузър си?

# 2
  • Мнения: 161
имам и опера и интернте експлорер

# 3
  • Мнения: 5 370
Здравейте мами! Имам следния въпрзос: Искам да си изтегля от нета един текст, който много ми трябва, но проблема е,че още в нета с еотварят маймунки, пробвах какво ли не и през менюто кодеците и да го копирам word и пак не става много ше съмв и благодарна ко ми помогнете!  Simple Smile
Какъв Офис използваш? Ако ти имаш 2007, а документът е в 2003, ще ти излизат маймуни до откат. трябва ти програма за преобразуване.

# 4
  • Мнения: 1 310
За Експлорера - меню View -> Encoding -> Cyrillic(Windows)
или меню View -> Encoding -> Unicode(UTF-8) Peace

# 5
  • Мнения: 5 370
За Експлорера - меню View -> Encoding -> Cyrillic(Windows) Peace
Понякога работи и с Уникод 8. Peace

# 6
  • Мнения: 161
с офисе 2003 съм, а текста не мога да разбера , опитвам се да го сваля от единс айт незна, дали мог а да му кажа името - да не ме скастрят модераторите:)

# 7
  • Мнения: 1 310
Давай на лични Wink

# 8
  • Мнения: 5 370
Добре де, ако си го правила през Опера-пробвай през Екьплорър.
Понякога Операта създава проблеми.

# 9
  • Мнения: 161
проблема е ,че експлорера и бит комет не иска да го сваля какво да направя друго

# 10
  • Мнения: 161
pipi пратих ти на лични

# 11
  • Мнения: 487
Хора,трябва ми word програмата,от къде да я сваля и как да я инсталирам? Rolling Eyes
Да предупредя ,че не съм много на "ти" с компа! Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 2 271
Хора,трябва ми word програмата,от къде да я сваля и как да я инсталирам? Rolling Eyes
Да предупредя ,че не съм много на "ти" с компа! Mr. Green
Само Уърд ли ти трябва, или целия офис пакет - Ексел, Пауър Пойнт, Аксес и други такива приложения?

# 13
  • Мнения: 487
Хора,трябва ми word програмата,от къде да я сваля и как да я инсталирам? Rolling Eyes
Да предупредя ,че не съм много на "ти" с компа! Mr. Green
Само Уърд ли ти трябва, или целия офис пакет - Ексел, Пауър Пойнт, Аксес и други такива приложения?


Ами word и Ексел ми трябват,другите незнам за какво се използват! Embarassed

# 14
  • София
  • Мнения: 2 271
Не съм сигурна, дали ще можеш да си го инсталираш сама.
Ако имаш някой познат, който е по-наясно, помоли го - може да се направи и чрез отдалечен достъп - през програмата NetMeeting, например.

Общи условия

Активация на акаунт