КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ ЗА ПЕРАЛНА МАШИНА CANDY???

  • 8 336
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
ЗДРАВЕЙТЕ, ТОЛКОВА ОТДАВНА СЪМ САМО СТРАНИЧЕН ЧИТАТЕЛ НА ВСИЧКО ИНТЕРЕСНО НАПИСАНО ТУК ОТ ВСИЧКИ ВАС, НО СЕГА И АЗ ВЕЧЕ ЩЕ УЧАСТВАМ.....
  ОТДАВНА ОТЛАГАМЕ ЗАКОПУВАНЕ НА НОВА ПЕРАЛНА МАШИНА И МАЙЧЕ НАСТЪПИ МОМЕНТА!!!
ЧЕСНО КАЗАНО СЪМ СЕ СПРЯЛА НА CANDY GO 106, ТА ДАЛИ НЯКОЙ ОТ ВАС ИМА ТАКАВА ИЛИ ПОНЕ CANDY И ДА СПОДЕЛИ МЕНИЕТО СИ  Embarassed   ТОВА КОЕТО НАМЕРИХ ЗА СЕГА Е НЯКОЛКО КОМЕНТАРА, ЧЕ СА МАЛКО ШУМНИ .... newsm78 ИНАЧЕ ИМА И ДОБРИ КОМЕНТАРИ....
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

# 1
  • Мнения: 1 186
Нашата е CANDY но е комбинирана със сушилня  Peace.Много съм доволна  Peace

# 2
  • Мнения: 1 632
Нямам лични впечатления, но имам доста познати които имат такава машина, и са супер доволни!

# 3
  • Мнения: 1 046
КОментар по темата за конкретния модел нямам, но за сметка на това ползваме от 5 години пералня Канди и наистина съм много доволна, без грам забележки.

# 4
  • Мнения: 3 674
Нашата е CANDY но е комбинирана със сушилня  Peace.Много съм доволна  Peace
Също имам комбинирана - вече на 3 години, страхотна е.

# 5
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Свекърва ми има CANDY, но друг модел, не се е оплаквала от нея.

# 6
  • Мнения: 77
ее много ви благодаря  bouquet
а нещо повече дали са шумни или.....са само приказки....това много не ме притеснява, ние живеем в къща и имам сухо помещение между банята и санитарния възел и там сега е старата и немисля че ще я чуваме, но все пак...
и може ли да ви задам може би странен въпрос.....клас АА или клас А  ТО МАЙЧЕ АА Е ПО-ИКОНОМИЧЕН НАЛИ?

# 7
  • Мнения: 1 632
Сама си си отговорила, че АА е по-икономичен, но май няма голяма разлика, за което не съм много сигурна!

# 8
  • Мнения: 353
май аз ще съм от малкото недоволни от тази марка... Нашата пералня е КАНДИ със горно зареждане. Много е шумна, тропа, вибрира, а от скоро започна и да тече - работата върви към нова. Уж барабана се държал на 2 лагера и т.н. много е шумна и тресе. Дори съседа над нас - идва да ми прави забележка да я спра. Иначе пералнята беше безшумна, много съм я ползвала от 5 години я имаме, започна да тропа точно 1 месец преди да и изтече гаранцията (имаше 3-год. гаранция). Дойде едно момче уж смени нещо - но няма резултат, а сега като и протече така ми писна от нея, че твърдо съм решила да я сменяме. На една позната е Канди - и нейната беше шумна, а не беше със горно зареждане. Чула съм обаче и за други марки, които са шумни - с горно зареждане. Не знам - аз не съм доволна, а я избрахме след като колегата много ми я похвали. Дано да имате късмет с покупката.

# 9
  • Мнения: 77
да ето такова неща намирам по нета за тези перални......,но ако е здрава и ако се наложи подмяна на части се намират само заради шума незнам дали да поизчакам.....

# 10
  • Мнения: 3 334
имам познати с такъв модел пералня и са много доволни Peace

# 11
  • Мнения: 3 621
И аз съм много доволна от пералнята, ползвам я от февруари месец миналата година

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Нашата пералня е на 9 години вече и съм супер доволна.Когато я купувахме наши познати ни гарантираха че това е ,,мерцедесът,, сред пералните и се радвам че им се доверихме. Hug

# 13
  • Мнения: 77
еее благодаря   bouquet
мисля, че вече си реших проблема с избора.......

# 14
  • Мнения: 5 207
Мерцедесът сред пералните е Miele. Някога Канди бяха супер марка; вече не са.

Общи условия

Активация на акаунт