Много странно бяло течение след операция...

  • 2 201
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
 Момичета  здравейте,
   
 Никога досега не съм имала такъв проблем.... Преди 3 месеца ми отстраниха единия яйчник.  При предпоследния и последния ми цикъл имам странно бяло течение , точно в дните в които трябва да съм в овулация.  Но не е цервикална слуз , а съвсем различно - плътно бяло течение, то даже не зная дали може да се нарече течение, защото е  не е течно, а по- скоро твърдо  като консистенция , прилича на някакви трици. Embarassed Embarassed не зная как да го обясня.  Миналия месец продължи няколко дни и изчезна, помня, че точно   в тези дни си правих тестове за ову и бяха положителни. Сега отново е същото ,само че не съм правила тест.   Интересното е че  преди  в тези дни съм имала нормална цервикална слуз като по учебник, а сега - не, по скоро сухота  , плюс тази гадост ....
 Имам записан час за доктора, но е в края на седмицата, и се притеснявам че дотогава нещата ще се нормализират и няма да мога да му обясня проблема. Изчетох сума ти неща за бялото течение тук и взех да се притеснявам да не съм се заразила с някакви гъби  в болницата... нищо друго не ми идва на ума ,защото преди операцията си правих изследвания всякакви и нямаше нищо.  Да имате някакви предположения???

# 1
  • Мнения: 2 382
С гъбите не се заразяваш, те се появяват при срив на имунитета, а това много често срещано след операции.
Няма страшно.Задължително поискай микробиология,защото не е задължително да има други симптоми.с подходящо лечение нещата бързо се оправят.

Общи условия

Активация на акаунт