Парочистачка Стийм моб

  • 3 405
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 956
Здравейте! Пусках търсачката, но не намерих нищо за този уред... (макар да имам съмнения, че не може да не е обсъждан тук).
Чудя се дали да не си купя парочистачката от рекламата по телевизията. НАправо се побърквам да търкам засъхнали манджи по паркета и плочките. Детето непрекъснато размазва храна навсякъде. Имате ли такъв уред и доволни ли сте от него? Може ли да чисти паркет? Преди него прахосмукачка трябва ли да се пуска?

# 1
  • Мнения: 2 164
Е, как? Толкова теми се изписаха - пробвай пак със Стийм моп или Steam mop. Peace

# 2
# 3
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Имаше много теми и нито един доволен от този уред.

# 4
  • Мнения: 592
Аз я имах за 1 ден и веднаха им я върнах.Въобще не ми хареса.Толкова мокро оставаше след нея,че трябва да бърша после със суха кърпа.Голяма реклама за нищо работа

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Имаше много теми и нито един доволен от този уред.
Aз пък във всичите теми писах,че съм много доволна.

# 6
  • Мнения: 975
Аз писах и в другата тема  Grinning,но Мира 1919 не ми отговори.Чистиш ли ламиниран паркет с мопа ,и как се справяш с ужасното мокрене след почистването?Аз подсушавам и така става двойна работата Rolling Eyes.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Аз писах и в другата тема  Grinning,но Мира 1919 не ми отговори.Чистиш ли ламиниран паркет с мопа ,и как се справяш с ужасното мокрене след почистването?Аз подсушавам и така става двойна работата Rolling Eyes.
Извинявай не съм видяла въпроса.Да аз съм навсякъде с ламинат,при мен ужасно мокрене няма,понякога минавам с хавлиена кърпа но защото лъсва много готино ламината.
Момичета при мен е важно да мина с парата навсякъде,аз за това го купих ,не ми е толкова важно че ще мина пак със суха кърпа ако се наложи,чак толкова няма да се уморя,заради малките искам да е възможно по чисто,а с парата постигам това без препарати и много бързо.С три деца съм и чистенето е много,това ми помага,не навивам никой.
Може би има и по добри решени,признавам не съм търсила други варианти,това взех и съм доволна,всеки си решава.

# 8
  • Мнения: 975
Благодаря ти Мира.
Значи наистина мокри и при теб,аз си мислех да не да правя нещо не както трябва та затова .
Ама серизоно ,доста мокро остава,та се притеснявам да не ми повреди ламината.

# 9
  • Мнения: 1 629
Една леля си купи и според нея е страхотно, само дето не се чисти за 10 мин, ами доста време трябва да се минава Peace аз лично не бих се излъгала.

# 10
  • София
  • Мнения: 204
Преди това трябва да се почисти с прахосмукачка,защото уреда само изпуска пара,т.е.служи по- скоро за освежаване,а не за почистване.
Аз не съм доволна Crossing Arms

# 11
  • София
  • Мнения: 493
Преди това трябва да се почисти с прахосмукачка,защото уреда само изпуска пара,т.е.служи по- скоро за освежаване,а не за почистване.
Аз не съм доволна Crossing Arms
Еми много ясно,аз незнам защо очаквате уред който да почиства едрите боклуци,пък и да измива едновременно....еми не става естетсвено..  Joy  Идеята е вместо след прахосмукачката да чистиш с кофа и парцал,да почистваш с пара,която със сигурност ще почисти много по-добре от тъпия парцал.Било мокро след това,а след парцала какво е? два пъти по-мокро...

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 10
Аз също имам парочистачката от половин година и съм много доволна.Не оставя чак толкова мокро след себе си.Вярно е,че преди това трябва да се почисти с прахосмукачка,но стийн мопа си върши страхотна работа,маха всички петна.Идеална за семейства с малки деца...

# 13
  • Мнения: 155
аз също се чудя дали да си взема. В момента имам обикновена парочистачка и слагам един малък накрайник с микрофибър - по принцип се ползва за прозорци и с него минавам пода. Става много добре, но е много бавно и си на четири крака. Затова засега чистя така само детската и спалнята. Вътре слагам и етерично масло и цялата къща ухае. И при мен в даден момент започва да мокри - просто изстискаваш парцалчето /но внимателно защото е горещо/ . аз го правя под студена вода- хем изстискам, хем го изпирам. Предполагам и при стиип мопа ще е така

Общи условия

Активация на акаунт