някой може ли да помогне с този сайт

  • 1 295
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 259
http://www.shoe-shop.com/icat/male_f_nike
Искам да си поръчам маратонки от тука но не мога да разбера дали имат доставки до България, и въобще инфо за поръчката и доставката как става!  Hug
Видях че може да се достави в цяла Европа! Ако някой иска може да направиме поръчка заедно!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 276
България май влиза в тази група

Rest of Europe*
   

£19.00
   

£7.00

и изглежда има доставка до тук  Peace

# 2
  • Мнения: 259
Ама коя от двете цени е? Нещо не мога да се ориентирам!

# 3
  • Мнения: 5 207
За България доставката е 19 лири, като за всеки следващ артикул се добавят по още 7 лири. То си го пише съвсем ясно в таблицата.

# 4
  • Мнения: 259
Всичко добре но сега не ми приема паролата като се регистрирам! Някой ма ли идея защо не става регистрацията?
пише ми това Your area code field can only contain 0-9 - ( )
А аз само цифри въвеждам!  #Cussing out

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 15:48 от veenii

# 5
  • Мнения: 259
 Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Не става и не става регистрацията!

# 6
  • Мнения: 147
Да не би паролата трябва да съдържа от 0 до 9 знака. Пробвай.

# 7
  • Мнения: 529
Всичко добре но сега не ми приема паролата като се регистрирам! Някой ма ли идея защо не става регистрацията?
пише ми това Your area code field can only contain 0-9 - ( )
А аз само цифри въвеждам!  #Cussing out

Ти да не би да въвеждаш +359.

# 8
  • Мнения: 259
EEEEEEEE да! Fairytale от там ми идва грешката, аз си мислех че само за паролата ми казва, а то от телефона!
 Hug Hug Hug Hug мерси много!
А някои може ли да ми каже от къде се взимат после поръчките, защото от Ла редут разбрах че се взимат от митницата?
И нали освен тези такси
Rest of Europe*
   

£19.00
   

£7.00   Няма други разходи като мито и т.н.

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 15:22 от veenii

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
Другите такси са за държави, извън ЕС  Peace
Повече от това, не би трябвало да ти вземат, освен 4 лв., които се плащат на митницата, когато си получаваш пакета.

# 10
  • Мнения: 259
Shantal  Мерси много и честит ви празник!
Уфффффф ще откача аз досега никога не съм пазарувала така, а толкова много ми харесват тия маратонки, а тука са по 200-300 лв. Не знам дали ще се престраша така да ги купя! Някои хора сигурно 6те ме помислят за луда защото само така си пазаруват, а на мене ще ми е за пръв път!

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Здрасти на всички в темата.
Бях много развълнувана от този сайт преди около месец-два. Бях си напълнила кошницата с едни красоти. Направих поръчката и бях много щастлива.
Но дотук! След ден получих известие от тях на мейла си, че поръчката ми е отказана, защото не могат да изпращат до България!!!
Писах им "Обявили сте, че изпращате в цял свят, а сега ми заявявате, че не можете да изпратите до България, която не стига, че се намира в Европа, ами е и част от ЕС. Каква е причината да ми откажете поръчката?"
Така и не получих отговор. Така и не получих маратонки.
Това е моят кофти опит с този иначе изкушаващ сайт.
Ако някой е получил досега нещо от тях, нека ни уведоми, за да знаем, че има надежда.
 
П.П. Само да добавя, че имам голям опит в онлайн пазаруването и не се е получила грешка от моя страна. Проблемът си е в тях.

# 12
  • Мнения: 259
еееееееее много жалко. Направо ги сънувам тия маратонки! Айде да им пишеме и да разбереме дали може да си правиме поръчки! Има ли някой които може  да им напише писмо на английски?  Confused

# 13
  • Мнения: 2 047
    А ти кои маратонки си харесала, защото цените на сайта са в лири и като гледам какви са и доставката по три и става почти като оттука да си ги купиш.

# 14
  • Мнения: 259
http://www.shoe-shop.com/invt/sch342992&bklist=icat,6,shop,m … brand,male_f_nike
Ето тези за мъжа ми и още едни за мене! Точно до цената има надпис View other currencies  Там можеш да си обърнеш цената в каквито пари искаш. А иначе лирата е 2 лв в момента. Еми тази найкове и едни пуми за мене 6те ми излезнат 173 лв с доставката. А иначе само Nike shox тука почват от 205 с намалението на някои модели до 315 лв нормалната им  цена без намаление!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт