Козметиката на ERICSON LABORATOIRE

  • 1 834
  • 1
  •   1
Отговори
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Здравейте,
бих желала да споделите мнения за въпросната козметика-тези,които са я ползвали или са чули отзиви.
Интересувам се живо,понеже имам проблемна кожа-мазна със склоност към акне тъй като една година се лекувах от акне,сега нямам нищо освен някоя и друга досадна пъпка около цикъл,преди миналата година,никога в живота си не съм имала нито една пъка имах перфектна кожа,но сега изисква невероятни грижи за да подържам положението..ползвала съм много видове козметика винаги възможно най-добрата,но за съжаление цената не винаги гарантира перфектни резултати,повечето видове медицинска козметика ми идва твърде слаба и за сега съм най-доволна от козметиката на Ланком,която и си ползвам,но бих искала да ползвам медицинска такава и тъй като козметичката ми работи с продукти на Виталити клуб ми предложи да опитам тази на  ERICSON LABORATOIRE,но би ми се искало да чуя мнения на базата на опита...
Благодаря предварително...  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 673
..и аз чакам за отзиви, вчера мислех да повдигна една стара тема, която бях пускала преди време за Ериксон..Кремовете са скъпи, но ми е любопитно да чуя поне струват ли си Thinking

Общи условия

Активация на акаунт