Лепящи сенки-ще си отдъхнат ли жените,който не умеят да се гримират ?

  • 3 073
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Какво ще кажете за тези лепящи се сенки-http://www.coloronpro.com/?
Изглеждат доста лесни за употреба, а и ефекта/поне от снимките/ е доста добър. Аз лично не умея да си слагам сенки и за мен това е удачен вариант да се видя добре гримирана. Но, дали си заслужва?Дали не е поредната глупост,за която ни агитират да си дадем парите?

# 1
  • Мнения: 2 388
На мен ми се струва, че няма да става толкова лесно. Или няма да можеш да го "нанесеш" еднакво на двете очи или едната "лепенка" няма да има същото количество сенки, като другата.

# 2
  • Мнения: 30
Е това направо ме разби, и на мен ми струва, че не са толкова лесни за нанасяне. Всяко око има различна форма на клепачите и начина на гримиране трябва а е различен. Струва ми се скъпо за 10 бр лепенки и за проба-грешка. По добре човек ако не умее да се гримира, да вземе няколко безплатни урока от youtube. Wink

# 3
  • Мнения: 4 451
Интересно... Но аз съм малко резервирана... Занимавам се с гримиране и лично аз винаги се съобразявам с формата на окото на жената, която гримирам. Мисля, че това е много важно.

# 4
  • Мнения: 641
На мен ми се струва, че няма да става толкова лесно. Или няма да можеш да го "нанесеш" еднакво на двете очи или едната "лепенка" няма да има същото количество сенки, като другата.

И на мен така ми се струва.
С ръка е най добре.
Тая лепенка ако не я лепнеш където трябва ще стане много интересен грим нали? Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 91
Интересно... Но аз съм малко резервирана... Занимавам се с гримиране и лично аз винаги се съобразявам с формата на окото на жената, която гримирам. Мисля, че това е много важно.
Peaceи аз с това се занимавам,моето мнение е същото Peace

# 6
  • Мнения: 2 673
Според мен са възможни повече фалове с такива лепенки, отколкото с поставяне на грим, защото ако малко се измести лепКата..мале мила, асиметрия между очите CrazyИ друго се чудя..при малки очи или при такива на които очните ябълки са на на вътре...ще падне един бъркоч да си намери мацката клепача...Друго си е с четчица  FlutterИ АЗ СЪМ ЗА курс по гримиране, \ и то безплатен в нета\ , отколкото за 10 бр лепКи.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Бре, че сложни технологии измислят вече.
Чакам с нетърпение момента в който ще отида до супермаркета и ще си купя
2х 300 кубика цици.
По темата не ми изглежда удачно.

# 8
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Имаше по едно време подобни лепенки на Орифлейм ли бяха, не помня вече. На някоя козметика от нисък клас бяха.

Та пробвах ги и честно казано не вършеха особена работа.  Laughing

То ако така лесно ставаше, професионалните гримьори щяха да останат без работа  hahaha

# 9
  • Мнения: 76
Наистина изглежда интересно, но колкото интересно, толкова и неудачно ми се струва... Друго си е да се съобразиш с формата на очите си .. де да знам..

Общи условия

Активация на акаунт