един ден разделени, помощ!

  • 376
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ВИСОК МЛЕКОДОБИВ!
мИЛИ МАМИ, ПОМОЩ!
Утре заминавам на планина за една нощ, без бебо, който е на година и три месеца и се кърмим денонощно. Можете ли да ми дадете съвети какви инструкции да дам на баба му. Заминавам наобед и се връщам на другия ден наобед. Свикнал е с баба си, но постоянно ме търси. Много се притеснявам, за първи път ще ни е. Благодаря предварително!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Предполагам, че за да го оставиш на баба му и имаш пълно доверие. Жената вероятно ще вложи всичко от себе си бебчо да е добре, но ако се сети за теб и му липсваш нищо не може да направи жената. Детето ще си полаче сигурно малко и това е. Аз моята дъщеря я бях оставила за един ден на баба си когато беше на около 2 годинки, рев е имало, но са овладяли положението. Обаче аз през цялото време си мислих за детето и не си изкарах добре.  Дано и при вас всичко е наред. Hug

# 2
  • Мнения: 94
благодаря за успокоението

# 3
  • Мнения: 789
Не се притеснявай. Преди година точно и ние ходихме на планина - заминахме сутринта и си дойдохме на следващия ден след обяд. Плака само сутринта като излизахме, после не е плакала и всичко е било наред. Беше на година и половина.

Но гърдите ми щяха да се пръснат. Взех си помпата, но ме домързя да се цедя. И едва устисках да се прибера - спряха автобуса до нас, за да си дойда по бързо.

Не мисли толкова нещата - бабата ще се справи. Ако се събуди през нощта, да опита водичка да му даде. Майка ми вода е давала, че иначе и аз денонощно кърмех.
Наслаждавай се на часовете почивка - имаш нужда от тях  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт