Владимиров,Стаменов или Щерев

  • 14 413
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Здравейте момичета,коя е най-добрата клиника в София?Споделете опит,къде и при кого сте се лекували?Колебая се между тези трите.Според интернет страниците и трите са добри,не мога да преценя коя да избера.Пишете за вашите добри и лоши впечетления!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 791
Аз имах същият проблем,къде да отидем? Каквото и да избереш мисля ще е правилно, аз реших според това, къде ще ми дадът най-скорошен час за преглед. Резултатът беше клиника Щерев и за д-р не бях ориентирана,понеже кварталния ми гинеколог е мъж ,така си избрах и д-р Александров.Навсякъде са специалисти по репродуктивно здраве,проличава си още при прегледа,никой не ме е преглеждал така обстойно и целенасочено. Не се притеснявай, няма да сгрешиш каквото и да избереш.АЗ съм доволна от изборът си.

# 2
  • Мнения: 104
здравей благодаря за отговора,аз след празниците ще опитам да си запиша час.Дано вече да намеря лекаря който толкова отдавна търся! Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 6 360
и трите клиники са добри, няма "най-добра" клиника. съветвам те да отидеш там, където ти запишат най-скоро час, защото навсякъде се чака много...

# 4
  • Близо до София
  • Мнения: 896
и трите клиники са добри, няма "най-добра" клиника. съветвам те да отидеш там, където ти запишат най-скоро час, защото навсякъде се чака много...
Подкрепям мнението на jam   Hug; аз постъпих точно така както те съветват момичетата - отидох там където можех да започна най-скоро, а именно в Щерев, там намерих моята лекарка и съм много доволна.
Нещата изискват доста време - изследвания, прегледи, цикли  и т.н.
Успех  Hug

# 5
  • Мнения: 104
дессико  коя е твоята лекарка?от колко време се лекуваш в щерев?Доволна ли си?много ви благодаря момичета сега сам обнадеждена че ще открия някой който да ми обърне нужното внимание!!! Hugпожелайте ми успех  Hug

# 6
  • Мнения: 4 016
Синеочка, виж темата на Тея-фея, подобна е на твоята. Тя е много благодарна на д-р Ганева от клиниката на Щерев.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Подкрепям мнението на JAM,още повече,че тук всеки ще похвали клиниката,където е успял и това е нормално  Peace

# 8
  • Мнения: 524
Най-добрата клиника е тази клиника, където са успели да ти помогнат и резултатът е факт. Според мен и трите клиники са най-добрите в България, с най-голям процент успеваемост, с най-добри отзиви и с най-добрите лекари.
Аз лично в началото ходих два пъти при д-р Владимиров, не че не съм доволна, то от два прегледа няма как да си създам кардинално мнение за качествата на лекаря и клиниката, но просто още на втория преглед разбрах, че това не е нашето място.
След това се насочихме към клиниката на д-р Щерев, моят лекар е д-р Ганева, където забременях след 7-8 месеца. Доволна съм от начина на работа, организация, професионализъм на лекари и персонал. Там живот и здраве ще раждам моето бебче и се надявам всичко да мине благополучно, както е било досега, дай Боже.
Така че, колкото и клиширано да звучи, трябва да попаднеш на " твоя" лекар. Успех на всички!

# 9
  • Мнения: 104
благодаря момичета,в понеделник ще звънна за час и да видим какво ще стане.Пожелайте ми успех!!! Hug

# 10
  • Близо до София
  • Мнения: 896
дессико  коя е твоята лекарка?от колко време се лекуваш в щерев?Доволна ли си?много ви благодаря момичета сега сам обнадеждена че ще открия някой който да ми обърне нужното внимание!!! Hugпожелайте ми успех  Hug
sineo4ka_ ,моята лекарка е д-р Андреева, много съм си доволна от нея. Там се лекувам от септември 2007 г. , и само при нея. Болницата е на високо ниво и целия персонал. Но който и лекуващ лекар да избереш няма да сбъркаш, всички са много добри. Аз случайно попаднах на д-р Андреева и благодаря на Господ че ме свърза с нея.
Успех,  Hug

# 11
  • Мнения: 104
здравейте момичета благодаря за отговорите.Искам да питам в Щерев и Владимиров колко време се чака за час?Изглежда най-трудно се записва при Стаменов,ще се обадя да питам при другите.Надявам се скоро да намеря "моя" толкова отдавна търсен лекар!

# 12
  • София
  • Мнения: 791
Когато се обаждам за час в клиника Щерев в началото на седмицата ми дават още за същата седмица,да не кажа ,че понякога и за след ден,два.За нас това е изключителна важно,първо защото ходим двамата с приятеля ми и второ като се правят изследвания и процедури не може да ти кажет , че час имат за след 2 седмици!Но часът си зависи и от заетостта на лекаря,пък и те не работят от 9 до 18! Късмет с избора!

# 13
  • Мнения: 4 016
Момичета, не мога да разбера едно нещо  - при Стаменов се чака за час около година, нали така?  В същото време при Щерев и Владимиров нещата се случат в доста обозримо бъдеще.
Наскоро прегледах темата „Мнение за д-р Стаменов” и с известна изненада установих, че недоволните са като че ли повече от доволните от него.
Едно момиче преди време пусна тема, в която честити рождения ден на доктора. Включиха се 15тина момичета…
Значи ли това, че огромният брой пациенти на д-р Стаменов (пък и въобще на другите клиники) въобще не са участници в този форум?

П.с Чудя се няма ли един пациент и на д-р Табакова? Едно приятелско семейство успя при първи опит ин-витро при нея. А тук (от 2006 съм се регистрирала, но не съм писала и чела редовно) – нейни пациенти почти не си спомням да съм засичала, освен няколко недоволни.

И въобще доколко представителен е форумът в действителност?

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 10:52 от blueeyes

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
И при Владимиров много се чака вече,предполагам,че дава часове чак за лятото.Миналата година,когато аз правих ин витро-то май месец записваха за ноември месец,но все пак можеш да пробваш да попиташ.Успех  Praynig
При др.Стаменов има най-много желаещи и това до някъде се получава заради медийните му изяви,просто той е доста по-известен  .Изобщо не искам да кажа ,че е по-малко кадърен ,напротив ,др.Стаменов е страхотен лекар.От друга страна си мисля ,че точно заради това дълго изнервящо чакане има и много недоволни,при някои остава чувството ,че са претупани ,а на никой не му е приятно това.Ами човекът колкото и да иска не може да работи по 36 часа в денонощието.
Лошото е ,че и при Владимиров скоро ще стане така  Confused Малко са кадърните лекари ,а ние сме много  Cry

Общи условия

Активация на акаунт