Бебеправене и лекуване на гъбични инфекции - моля, посъветвайте ме!

  • 2 014
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 483
Здравейте  Simple Smile

Сигурно ви е писнало от теми за гъбички и прочие гадости... Изчела съм доста от темите и тук, и в "Искам бебе". Сама не бих предприела лечение в никакъв случай, просто това, което бихте ме посъветвали и споделили, би било полезно за мен, за да се ориентирам къде съм аз.

Проблемът ми е, че съм генерално гъбясала... Sad
Бялото течение си го мъкна от 13-годишна, може би. В момента съм на 28. Излишно е да казвам, че съм се опитвала да го боря многократно - то не бяха хапове, вагинални глобули, дори едно от леченията ми включваше лежане на системи - не знам какво ми вливаха...

Другата екстра, която за жалост ме повтаря, е гъбичната инфекция по ноктите на краката - онихомикоза. Заразени са ми по един нокът и на двата крака. Ужасно е, особено лятото! Принципно не ми пречи - не ме сърби, боли, дразни и т.н., но не знам какви биха могли да бъдат последиците от нелекуване. Първия път излекувах онихомикозата с небезизвестния Orungal - казват, че било единственото средство, което напълно успешно мори гадовете и същевременно е доста силен  Blush Да, излекува ме, но за съжаление отново ми се появиха.... Нямам думи просто  #Cussing out


С приятеля ми мислим да започваме с опитите за бебче. Тук идва голямата ми чуденка - да отложим опитите и да започна отново с Orungal-а в опита си ала с един куршум - два заека, или пък да оставя излекуването на гъбичките по ноктите и бялото течение за след това (дай Боже да се получи бебето  baby_neutral )


И в тази връзка имам още един въпрос, свързан с бялото течение. Имайки предвид колко масов е този проблем, права ли съм да си мисля, че огромен процент момичета забременяват с бяло течение? Т.е. не че то би било пречка за забременяване, а просто са си бременни и имат бяло течение. Мисълта да съм бременна, да ходя на прегледи  и да раждам (евентуално) нормално с бяло течение, направо ме погнусява от мене си  Sick


Благодаря ви за отговорите   bouquet

# 1
  • Мнения: 3 459
И в тази връзка имам още един въпрос, свързан с бялото течение. Имайки предвид колко масов е този проблем, права ли съм да си мисля, че огромен процент момичета забременяват с бяло течение? Т.е. не че то би било пречка за забременяване, а просто са си бременни и имат бяло течение.
Доколкото знам няма проблем за забременяването, но едно неизлекувано бяло течение може да коства конюнктивит на бебенцето.   Confused

# 2
  • Мнения: 25 449
Ако наистина си "генерално гъбясала", къде си хукнала деца да раждаш? Освен за себе си, за бъдещото дете мислиш ли?
За да страдаш толкова много от гъбички, явно имаш проблем с имунната система. Вземи мерки, погрижи се първо за собственото си здраве, пък чак тогава мисли за деца.
Между другото, сигурна ли си, че бялото течение е вследствие на гъбички? Може да има и други причини, но това може да го каже само лекар и то след съответните изследвания.
Вземи се в ръце, излекувай се и... успешна бременност и леко раждане!

ПП Забравих да уточня, че ако се лекуваш от гъбички, същото трябва да направи и бъдещият татко, иначе е безсмислено.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Първо се излекувай и тогава започни бебеправенето.

Общи условия

Активация на акаунт