Infacol/Lefax в Испания?

  • 5 782
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 718
Спешно ми трябва испанското наименование на Infacol/Lefax! Благодаря ви предварително!

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 17:02 от felicidad17

# 1
  • Мнения: 693
Аз мислех, че го има само в Гърция (Инфаколик) и Англия (Инфакол)?!  newsm78

# 2
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
В Испания няма Инфакол.Педиатъра сигурно ще знае някое подобно лекарство.И в аптеката да попиташ,пак ще ти предложат нещо Peace

# 3
  • Мнения: X
Ето тази аптека доставя капките Лефакс до повечето европейски страни, без рецепта.
До Бг не, за съжаление.
http://www.versandapo.com/

# 4
  • Мнения: 191
За жалост няма такива капки тук. Педиатрите не изписват нищо против колики освен в по-драстичните случаи. Иначе в аптеките можеш да си купиш без рецепта едни хомеопатични капки, не съм сигурна за името, но беше нещо от рода на Коливит. Чувала съм добри отзиви за тях.

# 5
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Казват се Colikid  Peace

# 6
  • Мнения: 718
Моля ви, който е ползвал тези капки против колики, да сподели опит относно ефикасност и дозировка. Благодаря ви! Simple Smile

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 19:51 от felicidad17

# 7
  • Мнения: 1 271
Здравей, аз съм ги ползвала за малката.Действат, но до време, организмът  и привикна твърде бързо-3 седмици-към тях.Дозата не мога да си спомня-ще те излъжа, защото редувах Еспумизан и Сабсимплекс!Въпреки всички бабини илачи и докторски колики имахме до 7-мия месец  Twisted Evil
Един съвет от мен-нека ти пратят от Бг капките за колики и редувай, също така прави чай от анасон и копър или само анасон, разтривай коремчето, гушкай и ако кърмиш, добре успокоява и гърдата!
Успех и дано по бързо да минат на юначето коликите!  Hug

# 8
  • Мнения: 154
И аз съм ги ползвала, но без ефект. Съставката е същата като на Espumizan - Simeticon т.е. едно и също лекарство с различно търговско име. При детенцето на моя близка, обаче действаха много добре, така че си зависи от детенцето. За жалост и аз не си спомням по колко давах. Между другото, педиатъра в Испания доста се втрещи, като го попитах, какъв медикамент ще ми препоръча за коликите. Каза ми, че е по-добре да си да го гушкам и люлея, отколкото да му давам лекарства и... да, при нас точно това помагаше - гушкане, гушкане и пак гушкане.
Успех!

# 9
  • Мнения: 718
Mnogo vi blagodarq! Simple Smile

# 10
  • на Север
  • Мнения: 503
Simeticon

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 21:50 от Fresh

# 11
  • Мнения: 693

Този линк е опасен, съдържа код, който може да повреди компютъра, по добре го изтрий  Naughty

# 12
  • Мнения: 10
Zdr,az mu davah colikin,tuk v ispania mi preporu4ana tova,no ne mu deistva6e mn i mi pratiha infacolik ot gurcia.deistva mn.no i kilikite ni bqha za kratko.sega e na 3meseca i ve4e nqma otdavna.aaa i borinata su6to dosta uspokoqva.da me izvini moderatora 4e pi6a na lat no sega nqmam kirilica

# 13
  • Варна
  • Мнения: 153
Ако кьрми6 много внимаваи какво яде6 и пие6,zабрави zа сокове,прекалено много мляко и плодове.Колкото може6 се наливаи,буквално с анасонов 4аи.Помага пове4е,4реz кърмата,отколкото,ако го дава6 на бебето.Но това е вси4ко ,ако кърми6 и бебето ти е само на кърма и не му дава6 нист друго. И аz съм на мнение,4е капките не помагат кои zнае колко.Имам две де4ица и при двамата бе6е много раzли4но ,но го отдавам наи-ве4е на моето внимание към храната,докато кърмех.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 153
А ако ти трябва лефакс,след две седмици се прибираме в софия и мога да ти донеса,пи6и ми на ли4ни

Общи условия

Активация на акаунт