Кое е най-нестандартното ви посрещане на Нова година?

  • 2 381
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
такова Simple Smile, такова  Embarassed или такова  #Crazy?

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 22:15 от sea

# 1
  • Мнения: 9 894
ми преди 20 минути я посрещнах, в скайп мост с обратната страна на земното кълбо. Гледаме един и същ тв канал и говорим за саксии Simple Smile

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В болница, на системи и сама. Е, не съвсем- бях в 9-ия месец.

# 3
  • Мнения: 16
И моето нестандартно посрещане също беше в болница, само че беше с ревящо бебе на 2 дни в ръце. Не вярвам да ми се случи друг път подобно нещо...

# 4
  • Мнения: 654
Така се напих, че в 12 целунах лявостоящият до мен, не гаджето, разбира се, уригнах се и после нищо не помня- събудих се и такива ми ги разказваха,че не са за разправяне...
и
Весело посрещане на Новата 2009 година!
Бъдете щастливи , бъдете здрави, да е плодотворен всеки ден, да е доходоносна, да е романтична, да е дива и секси, абе да е супер във всяко едно отношение!

# 5
  • Мнения: 2 448
В болницата с моето новородено бебе и още три други, които ми връчиха акушерките и отидоха да празнуват. Това ми беше най нестандартното посрещане, в компанията на бебета, без нито един възрастен човек край мен.  Laughing

ВЕСЕЛА И ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!НАЗДРАВЕ!

# 6
  • Мнения: 129

А моето беше преди около пет години в Созопол. Бяхме в Ксантана, култова кръчма и терасата тогава не беше остъклена все още. Температурата навън сигурно беше 20 градуса и много хорА се извихана въпросната тераса.
 Докато в един момент, в рамките на пет минути, времето не се обърна. Връхлетя буря откъм морето, температурата падна рязко, задуха мощно и заваля нещо средно между дъжд и сняг.
Голямо тичане падна докато си приберем фръцкавите тоалети в хотела.  Grinning

# 7
  • Мнения: 606
Карайки като откачен покрай КАТ - Дървеница, под прелитащи бомби, фоерверки и осколки, неебавайки правила, твърдо решен да не свърша с новогодишен куршум в китарата.
За благодарност австралиеца който карах ме нарече: Крейзи Бългериан Драйвър!

# 8
  • Мнения: 4 187
Много отдавна, далечната 96та, на околовръстното в кв.Възраждане, с още 15 човека, молещи се да мине такси  Mr. Green. Еххххх, каква нова година беше.....

# 9
  • Мнения: 2 401
На гробищата. С няколко приятелчета харесвахме компанията на предците, обичахме да  изтрезняваме там.

# 10
  • Мнения: 3 461
В Саудистка Арабия преди 5 години, сама с новородено, менюто беше KFC  Mr. Green, мъжът ми беше заминал за България да доведе детето и майка ми, а преспите ги бяха заклещили в Атина, на път за мен.

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Карайки като откачен покрай КАТ - Дървеница, под прелитащи бомби, фоерверки и осколки, неебавайки правила, твърдо решен да не свърша с новогодишен куршум в китарата.
За благодарност австралиеца който карах ме нарече: Крейзи Бългериан Драйвър!
Офф... подсети ме как един наистина откачен италианец щеше да пребие цялата ни компания точно на кръстовището на КАТ, минавайки на червено с голяма скорост.

Сетих се и за едно друго нестандартно посрещане на Новата година- 2000-та... бяхме в ресторант, в който в 23 ч. спря тока и дойде към 1 ч.

# 12
  • Мнения: 3 459
... бяхме в ресторант, в който в 23 ч. спря тока и дойде към 1 ч.
Предполагам е било много ... весело  Mr. Green

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
... бяхме в ресторант, в който в 23 ч. спря тока и дойде към 1 ч.
Предполагам е било много ... весело  Mr. Green
Беше- виха се едни хора през цялото заведениие, излизаха навън, и пак се прибираха... но не и за мен. Аз бях бременна и не близнах никакъв алкохол. На 7 януари се оказа, че бременността ми е прекъснала Sad

# 14
  • Мнения: 2 388
Мисля тази година. Масаж, Офспринг и голямото споделяне.

Общи условия

Активация на акаунт