ПРЕДСТОИ МИ ИНВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 13

  • 60 464
  • 755
  •   1
Отговори
  • Мнения: 398
Мили момичета, благодаря ви за гласуваното доверие и честта да пусна новата темичка!   bouquet
Силно вярвам, че като една от благословените с две точици от първи опит ИКСИ, ще ви зарека с моя Коледно-Новогодишен късмет! Praynig
От сърце и цялата си душа ви пожелавам в Новата Година да се сбъдне на всяка една от нас заветната мечта и да станем Родители!
Няма нищо по-прекрасно на света от призванието "Майка", което, сигурна съм, че всички ще бъдем благословени и горди да го изпитаме през живота си!
Бъдете все така борбени, много здрави и усмихнати! Бъдете много щастливи, търсете опора у половинките си, когато почувствате моменти на слабост, но винаги вярвайте, че ще успеем! И чудото ще се случи! Hug
Аз повярвах и успях (надявам се и до щастлив завършек  Heart Eyes) ! Повярвайте и вие във вашия успех и той няма да ви подмине!  Peace
Много късмет, любов и прекрасни мигове през Новата година! Дано е на късмет!

Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-12

Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим 11

Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 10

Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 9

Предсои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 8

Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 7

Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 6

Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 5

Предстои ми ин-витро/ИКСИ, да поговорим - 4

Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 3

Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 2

Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 1

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 03:13 от denniva

# 1
  • Мнения: 271
Пу първа в темата  Hug
нека да е на късмет на вси4ки ни моми4ета, успех през новата година  Praynig Praynig Praynig  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 261
Втора.
Пожелавам много здраве,много полужителни емоции и сбъдната мечта.

# 3
# 4
  • Мнения: 61
Дживотинче Благодаря ти за милите думи... но вече аз самата не си вярвам като че ли... след като така прокървях... Напомня ми на случая на Slonop. A ЧХГ-то ще го правя чак на 5-ти Януари... ако изобщо има смисъл вече... Знам ли... ?!?

# 5
  • Мнения: 1 715
Записвам се и аз тук Simple Smile
Весело посрещане на Новата година,моми4ета! И нека тя е по-добра от старата!
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 6
  • Варна
  • Мнения: 730
Дживотинче Благодаря ти за милите думи... но вече аз самата не си вярвам като че ли... след като така прокървях... Напомня ми на случая на Slonop. A ЧХГ-то ще го правя чак на 5-ти Януари... ако изобщо има смисъл вече... Знам ли... ?!?
Плам,  Hug Вярвай!

Честита нова темичка, момичета и весело посрещане на Новата година! Нека тя ни донесе повече вяра, повече надежда и естествено ..............повече положителни тестове. Надявам се на успех и в личен план, крайно време вече е! Може би пролетта ще пристъпя към четвъртия си опит и се надявам този път да успея. А дотогава ....................ин виво, момичета, ин виво! Grinning (стига да събудя моя от дълбокия му сън Twisted Evil)

# 7
  • Мнения: 3 988
Денива, няма нужда модератори да "прикачат" старите линкове.
Кликваш тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=348926.msg9268161#msg9268161, после кликваш доре вдясно на "цитат", копираш линковете и си редактираш постинга по-доре (има бутон "редактирай", който ще е активен до 24 часа след публикуване на постинга).
Не е сложно.

С много положителни тестове изпращаме старата година и се надявам и през новата да продължим всички да поддържаме огъня на двучертичковите.  Praynig

Бейбиформ, не знам кога ще почваме. Почивам още. Чета и събирам инфо.

Стискам палци на Зази и на Плам и на всеки друг, който се нуждае. fingerscrossed

# 8
  • Мнения: 398
Най-после стана! Laughing Кюбит, благодаря за насоките!  Blush

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 03:16 от denniva

# 9
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Цоп и аз тук.... със закъснение, но тук съм.....   Eхееее, браво Дени, ха на всичките да ни е честита тази темичка, но най вече на авторката!  Hug
Ох аз съм една костенурка, докато се запиша тук, вие цяла страница сте заформили, какви сте ми сладурани писателки, дано за повечето от вас чакащите това да ви е последната темичка в която участвате в този форум, и да се прехвърлите в "очакващи" колкото се може по скоро  Praynig И ние другите като мен и Кюбит, да ви последваме, като се наканим да тръгнем  Praynig Кюбит, а вие някакви тестчета сега правите ли?

# 10
  • Мнения: 398
А как да "закова" темичката?  Embarassed

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 03:15 от denniva

# 11
  • Мнения: 3 988
Бейбиформ, нищо не правим. Почиваме, пия DuetDHA само.  Crazy

Денива, гледам оправила си се, след първоначалното объркване.  Wink Темата може да се закове само от модератор.  Peace

# 12
  • Мнения: 3 011
И аз да не изтърва да се кюфна тука  Mr. Green ....
Мацки пожелавам Ви да си изкарате много весело дове4ера и поне за малко да забравите болката и проблемите и да се нарадвате на специалното време с близките хора. Успех на всички през Новата Година 2009 и дай Боже пове4е яйцеклетки, пове4е ембрион4ета, пове4е положителни тестове, пове4е то4ки на УЗИ, пове4е тупкащи сърчица и т.н и т.н  Crazy И не забравяйте всички до една ще имаме деца, казвала съм го и друг път независимо как ще стане това, но щом сърцето ни копнее и не се отказва да го търси ще бъдем мамми  Hug

# 13
  • Мнения: 4 242
PLAM  до 5 януари не се знае ! Hug
Ако пък не стане ще се анализира какъв е проблема и следващия път док ще е много по-подготвен за процедурата.
Моя първи опит на стимулиран цикъл ще е сигурно през февруари ,март и доста се вълнувам. Embarassed Embarassed
Досега преминах през 3 опита на естествен цикъл, лапароскопия  които ми помогнаха да открия доста от проблемите си.
Dendi, denniva благодаря за много милите пожелания   Hug

# 14
  • Мнения: 491
 Hug Здравейте и честита нова темичка от мен, denniva Hug ще радваме да ни заразиш с твоя супер късмет.
Аз съм на 6 ден от трансфера, наболява ме корема и аз като другите момичета си мисля за тестове, но ме е страх да не ми покаже EFN
че вече тогава ще се застрелям вече! Сега аз тръгвам и ще ви пиша, като се върна от празненството на 2-ри и ще се радвам всички да сме щастливи!!!

Мили момичета, пожелавам ви една Щастлива, незабравима и бебе-носна Н.Г.!!!

Общи условия

Активация на акаунт