Какъв сешоар с дифузер бихте ми препоръчали...

  • 4 432
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163
За тънка коса до рамената . Целта ми е да постигна обем и ефект вълни..

Двуомя се м-у 2 модела на Rowenta :  CV 4803 и  CV 8020.

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09037921
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09010640
Ако обаче имате идеи  за друга марка качествена и малко по-ефтина, приемам предложения.

# 1
  • Мнения: 270
Aз си взех този-на промоция е в техномаркет

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09029792

# 2
  • Мнения: 3 413
Какъв ефект търсиш-дифузер за обем или за къдрене?
Марката няма значение,самия дифузер е важен yesyes

# 3
  • Мнения: 1 212
Моля, някой който ползва успешно дифузер да си признае как го прави !  Praynig
От 100 години насам имам такава приставка, която изобщи не ползвам ..... нищо снисно не се получаа с нея , затова.
Може би пнаистина при къдрава или начупена коса да има някакъв ефект
 Thinking

# 4
  • Мнения: 3 413
Моля, някой който ползва успешно дифузер да си признае как го прави !  Praynig
От 100 години насам имам такава приставка, която изобщи не ползвам ..... нищо снисно не се получаа с нея , затова.
Може би пнаистина при къдрава или начупена коса да има някакъв ефект
 Thinking
Първо я кажи какъв тип ти е косата,твърда ли е,гъстота и т.н.

# 5
  • Мнения: 1 212
Тънка, мека .... не много рядка / твърди фризьорката/

# 6
  • Мнения: 3 413
Тънка, мека .... не много рядка / твърди фризьорката/
Супер,няма как да не ти се получава Simple Smile По принцип опитвала ли си се да се правиш и как?Също много важно е самия дифузер да е за къдрици,не за обем.Първия ми дифузер(от незнание) беше за обем,много се тюхках и си мислих,че аз не мога сама да се правя.Оказа се,че не ми е за къдрици.Лятото си купих за обем и проблеми нямам Peace

# 7
  • Мнения: 284
Кой дифузер е за обем и кой за къдрици?

# 8
  • Мнения: 3 413
Кой дифузер е за обем и кой за къдрици?
Има 2 вида приставки дифузер
- тази със късите "иглички" е за накъдряне - просто вземате няколко кичура и ги "натъпквате" един вид в дифузера,
-а този дифузер със дългите иглички е за обем
Погледни тук за метода - аз не правя точно така,оабче..

# 9
  • Мнения: 1 212
bonkaivanova , заинтересува ме ... да знаеш !  Simple Smile
Я покажи как изглежда единия тип, а как другия ..... / моя наистиан е един от първите модели такъв на Браун/ и незнам дали ще го намеря в нет-а, пък и мисля че е за обем. Peace

# 10
  • Мнения: 3 413
bonkaivanova , заинтересува ме ... да знаеш !  Simple Smile
Я покажи как изглежда единия тип, а как другия ..... / моя наистиан е един от първите модели такъв на Браун/ и незнам дали ще го намеря в нет-а, пък и мисля че е за обем. Peace
Щесе поразтършувам из нета и щети покажа.Сега ориентировъчно мога да ти кажа,че плиткия е за къдрици,а ако е дълбок или с дълги иглички-за обем

# 11
  • Мнения: 157
 Аз получих сешоар с дифузер за коледен подарък и съм много доволна! Честно казано, учудена съм, че дифузерът с дългите иглички бил за обем, а с късите- за къдрички. Аз исках да ми подарят именно с по-дълги иглички, защото бях чела, че колкото сда по- дълги игличките, толкова по-хубави къдрички стават! Моят много ми допада, получават се суперкъдрички! И не забелязвам кой знае какъв обем, а пък и не искам. Обаче съжалявам, че не с купих сешоар с йонизация, защото моят няма и ми наелектрезира косата

# 12
  • София
  • Мнения: 238
Мацките, които имат опит в правенето на къдрици с дифузер, кажете, моля, слагате ли някакви спилизиращи продукти - пяна, лакове, разни кремчета, знам ли.... newsm78 и как ги насасяте. Ще бъде интересно да споделите цялата процедура от начало до край!  Hug Ще чакам с нетърпение, защото сега съм на такава вълна. Flutter

# 13
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз си купих сешоар с дифузер TRISA. Доволна съм досега. Моята коса е къдрава и така само си уформям къдриците.
Може да се сложи пяна и така стават по-добре /къдриците/. Аз го правя само ако ще ходя някъде и ми трябва направена прическа.

# 14
  • Мнения: 157
 Косата ми е чуплива. След като я измия и подсуша леко с хавлия, нанасям термозащитно мляко на Лореал. Не знам дали действа, надявам се. После сресвам косата с едър гребен и нанасям пяна, моята е Вела за къдрици. Пак сресвам и започвам да суша. Пъхам кичурчета коса в дифузера и суша. Добре се получава и като си обърнеш главата надолу. при мен ефектът е страхотен. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт