Бременна ли съм или преядох?

  • 5 393
  • 40
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 401
Малко на майтап, малко на сериозно...
Знам, че съм старо куче и е тъпо да задавам подобни въпроси.
От друга страна, ми се гади всяка сутрин от 23.12 насам и съм сънлива.
И не знам дали е от преяждане и препиване или от нещо друго.
Преди това направихме издънката с мъжо, ама бях в 4ти ден на цикъла.
И се чудя дали да си купя тест или да чакам да ми мине.

# 1
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Ако си целяла да разсмееш някого, мен успя  Joy.

Направи си тест!

# 2
  • Мнения: 1 353
Тест  newsm18Тест newsm18 Тест newsm18

# 3
  • Мнения: 304
Незная чисто физиологично дали е възможно да си в овулация 4-я ден от цикъла. Но аз мисля, че не е възможно. Peace

# 4
  • Мнения: 3 621
Дилянка или си бременна или не си  Joy Joy Joy
зависи в кои ден от цикъла си, но изчакай да минат празниците и си направи кръвен тест най-добре

# 5
  • София
  • Мнения: 38 401
Аз много добре си я знам кога ми е овулацията, даже обикновено я усещам, ама знае ли човек...

# 6
  • Мнения: 4 292
Възможно е! Но, едва ли, по-скоро си преяла. След десетина дни си направи тест, макар че аз лично втория път нямах нужда - моментало разбрах, че съм бременна по симптомите.

# 7
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Брей, и аз съм в същата чуденка.
Не е ли рано за тест  Laughing

# 8
  • Мнения: 7 186
Принципно е възможно и по време на цикъл да се случи, макар и вероятносттта да е малка, но все пак я има.
Гаденето и сънливостта не са категорични признаци. Изчакай следващия цикъл и ако ти закъснее, тогава си вземи тест. В случая и да бързаш да разбереш, така или иначе нищо не можеш да направиш. И за Постинор е късно.
Възможно е и да е някакво неразположение от претоварване с храни по празниците. А и с тези постоянни съобщения за некачествени меса и продукти по магазините напоследък...
Аз например Коледата си я изкарах на легло Rolling Eyes нещо се бях натровила предната вечер, така и не разбрах с какво, но ми беше зле 2-3 дни. А не бях преяла.
Иначе от опит те разбирам, в такива случаи, когато е рано да се установи със сигурност дали има "издънка", хем знаеш, че няма как да разбереш толкова рано, хем пък ти се иска да се успокоиш някак и някой да ти каже че не си бременна Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 38 401
От друга страна, гърдите ми са напълно нормални в момента...
В смисъл, не са подути като при бременност.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ако съм на теб,директно тест,още днес,поне да знаеш дали да пиеш утре  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 732
Ако съм на теб,директно тест,още днес,поне да знаеш дали да пиеш утре  Mr. Green
Joy

# 12
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Според мен не си бременна, но един тест няма да ти навреди /въпреки, че и за него е рано/

Между другото и аз от 23 до сега се чувствам нещо кофти - недоспала, уморена, все ми е отпаднало, гади ми се.
Но не съм бременна.
Може нещо във въздуха да витае. Laughing

Заглавието ти обаче е убиец. Много е яко  Joy

# 13
  • Мнения: 7 186
Заглавието ти обаче е убиец. Много е яко  Joy

Да, много е гот Laughing, направо си е за Бисерите Laughing Laughing Wink
Дилянка, спокойно, не забравяй, че човек когато се съмнява в нещо такова, обикновено започва да си открива все повече симптоми Grinning
Гледай си празниците и не му мисли сега Hug

# 14
  • Мнения: 678
Заглавието наистина е убийствено!
Моля те да кажеш после,дали си бременна,или преяла! Joy

Общи условия

Активация на акаунт