утрогестан

  • 1 420
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 053
За какво по точно се използва утрогестан,изписаха ми го след преглед,видя се че имам 2 малки кистички появили се точно по време на овулация,дали е неспукан фуликул или...,на 14 ден се появиха,не мога да рабера защо ми го изписа,чета че не се изписва за кисти,а аз нямам друг проблем вече,правих лапаро преди няколко месеца,отстраниха ми киста фукнционална,трабите са проходими,дано няма проблем вече за бебче,нека някой ако е пил това лекарство,да кайе за какво му е било предписано.благодаря ви много Kissing HeartУСПЕХ НА ВСИЧКИ,ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

# 1
  • Мнения: 629
На мен поради същата причина ми изписаха Дуфастон. Но съм чувала, че и двете ги изписват при кисти. Опитват да ги спукат по естествен път. Само не знам кога трябва да ми дойде като спра хапчетата. Лекарката ми каза 3-4 дни след това. Днес е 4-ти и мнг се надявам да не ми дойде Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 053
Да ама как нема да ти дойде,по време на приема на хапчетата май не може да се забременее,доколкото знам защото се пие от 14 ден а тогава е минала овулацията,знам ли така каза д-ра,и като ги сваршиш на 4-5 ден ми дойде на мен.Знам ли вече някои казват че не се пиело за спукване и аз не знам вече нищо не ми обясни д-ра.Ако научиш нещо ново пиши.Ти за какво по точно го пиеш?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 730
Утрогестана след овулация се пие за поддържане на лутеалната фаза, прогестерона и евентуалната бременност. Ако няма такава, ти идва въпреки лекарствата. Обикновено се пие от 17 до 25, 27 ден и след това се спира, ако няма бременност.
Колкото за кисти - не съм много запозната, но мисля, че става и за това.
Успех, момичета!

# 4
  • Мнения: 608
Аз приемам Утрогестан вагинално за поддържане на евентуална бременност. Не знам приеман орално дали помага за кисти newsm78

# 5
  • Мнения: 2 423
Утрогестана се приема също така за задържане на плода ... след като ми върнаха ембриончетата доки ми беше изписъл 3по2 вагинално, до като не ги спрях не ми дойде (опита беше неуспешен). Sad

# 6
  • Мнения: 629
Дуфастон пия от 16 до 25 ден, за да не ми подтиска овулацията. Изписаха ми го заради киста, но лекарката каза, че можем да продължаваме с опитите, тъй като даже помагал за задържането на плода. Каза ми, че след спирането му до 3-4 дни трябва да ми дойде, но като се ровя из форумите май на доста жени им е закъсняло. Е, днес е 5 - ти ден, стискайте палци да не ми дойде!!!!

# 7
  • Мнения: 12
. Е, днес е 5 - ти ден, стискайте палци да не ми дойде!!!!
Стискаме,със щерката(която чакахме 5 години) така ми бяха изписали-не ми дойде,пих го до края на 16 седмица.

# 8
  • Мнения: 629
 За съжаление тестът е отрицателен Sad  Но още не ми е дошло. Надеждата умира последна

# 9
  • София
  • Мнения: 2 908
bgmamma123, дано този тест е показал грешно Praynig Praynig Praynig

# 10
  • Мнения: 1 053
Благодаря за отговорите,ако научете нещо ново пишете ми,ДАНО ДА НЕ ТИ ДОЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,СТИСКАМ ТИ ПАЛЦИ,УСПЕХ НА ВСИЧКИ

Общи условия

Активация на акаунт