Копуване на кърма!!!

  • 3 690
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте!
Копуваме майчина кърма като за 350мл. се заплаща 25лв.
Моля,който изяви желание да се свърже за повече подробности на E-mail:
Благодаря ви и Щастлива Нова Година на вси4ки в сайта!

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 15:38 от Бу

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Малко повече подробности може ли? Кой я купува - частно лице, институция? Приема ли се замразена кърма? Преди колко време трябва да е замразена? Някакви изисквания за това в какво да се съхранява? Изследвания на кърмачките необходими ли са?

# 2
  • Мнения: 1 219
Малко повече подробности може ли? Кой я купува - частно лице, институция? Приема ли се замразена кърма? Преди колко време трябва да е замразена? Някакви изисквания за това в какво да се съхранява? Изследвания на кърмачките необходими ли са?

Много правилно си написала Naughty PeaceНяма никакво инфо.Но ще следя темата стана ми интересно Peace  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 374
Освен,че няма инфо заглавието е страшно дразнещо,не се пише "кОпува",а"кУпува",поправи се.

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Това ми писа таткото като отговор на въпросите - мисля, че няма да има нищо против да го пусна в темата и да му спестя писането:
Цитат
Благодаря ви за въпросите ви и сядам да ви отговоря !
Кърмата е необходима за сина ни/той е на 3 месеца,но съпругата ми приема антибиотици и лекарства,които не позволяват кърмене.
Предполагам,че сте от София,което ще е добре!Заплащането се извършва веднага и на ръка/25лв или сума според която вие желаете да се доворим!
За изследвания не знам какво точно да кажа,но предполагам 4е след като кърмите вашето дете,не вярвам да има някакъв проблем за нашето!

# 5
  • Мнения: 693
Струва ми се, че ще се разори ако плаща токова пари, а и незнам дали е редно!  Rolling Eyes

За колко дни ви трябва кърма и по колко яде детето? Бих могла да дам известо количество замразена кърма срещу нови контейнери, защото моите са такива, пари не  Naughty
тука няко хора го обръщат на търговия, изключително ми е неприятно, особено с Инфаколите  #Cussing out
 
Исках да добавя още нещо - не е съвсем безобидно да вземаш кърма от хора, които не познаваш и им нямаш доверие!

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 11:07 от Katinche

# 6
  • Мнения: 1 219
аз имам замразена  кърма,която ще я даря безвъзмездно,но не съм от Сф. SadСпоред мен не е редно да правиш пари от такива неща.П-добре помогни без да търсиш отплата за това. Peace

# 7
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Той човекът не я препродава кърмата - за собственото си бебе я иска Laughing Така че няма да прави пари, а е решен да даде луди пари, за да се сдобие с мляко - вярно, не по най-сигурния начин, но предвид че банката за кърма почти никога няма кърма за свободна продажба, може това да е единственият им начин. Факт е, че рискове има - всеки си преценява обаче какво е склонен да направи.

# 8
  • Мнения: 1 219
Хедра,ти не ме разбра.Аз знам,че не иска да я препродава,а е за неговото бебе.Коментарът ми се отнасяше до другите майки,които са склонни да си "продадат" кърмата.Не е ли по добре да я дариш доброволно на човека и да му помогнеш в нужда,отколкото да търсиш някаква сметка в това.Според мен човека едва ли има такава финансова възможност,но просто е отчаян и е готов на всичко,за да намери кърма за бебето си.Това е много геройско и аз му свалям шапка.Малко са баите,които ще постъпят по същия начин.ПОвечето ще купят АМ и проблема е решен.

# 9
Здравейте!
Копуваме майчина кърма като за 350мл. се заплаща 25лв.
Моля,който изяви желание да се свърже за повече подробности на E-mail:
Благодаря ви и Щастлива Нова Година на вси4ки в сайта!

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 21:59 от Бу

# 10
Благодаря и на airin555!Можете да се свържете с мен на посочения E-mail!
Специални благодарности и на Катина!!

# 11
Здравейте!
Купуваме майчина кърма като за 350мл. се заплаща 25лв.
Моля,който изяви желание да се свърже за повече подробности на E-mail: lactatingbg@mail.bg
Благодаря ви и Щастлива Нова Година на вси4ки в сайта!

# 12
Здравейте!
Купуваме майчина кърма като за 350мл. се заплаща 25лв.
Моля,който изяви желание да се свърже за повече подробности на E-mail:
Благодаря ви и Щастлива Нова Година на вси4ки в сайта!

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 21:59 от Бу

# 13
  • Мнения: 67
В тази връзка искам да кажа, че имам доста кърма и бих искала да я давам някъде, (изледванията не ми пречат) но ми отказаха от банката за кърма, защото пия тироксин, а според всички източници той е безвреден ( за всеки случай хвърлям кърмата следващите 5-6 часа). Познавам и други като мен и всички кърмим децата си и нямаме проблеми. Ендокриноложката ми каза че не е проблем да давам и на други деца.
Не ме разбирайте погрешно не търся някаква финансова изгода, а ме яд защото има много жени като мен на които банката за кърма е отказала, а има дечица като това дете които се нуждаят от нея докато ниe я хвърляме в мивката  Sad

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 18:33 от Mimi_leo

# 14
  • в белята
  • Мнения: 536
Ако знаете как съжалявам ,че не се сетих тук да се обърна за помощ когато за моето бебе трябваше кърма за да го предпазя от АБМК Cry Cry Cry( поради здравословни причини неможах да я кърмя по дълго и сега горчиво съжалявам).Бях готова да си я плащам и ако не дай си боже пак имам проблеми с второто със сигурност ще търся помощ тук.Чудя се защо не си направим алтернативна банка за кърма?

Общи условия

Активация на акаунт